Kombi w gazie do 15tys...

Kombi w gazie do 15tys...

19 Lut 2013, 18:58

Witam . Od razu zaznaczam , ze jestem nowym uzytkownikiem i z gory przepraszam za nieprawidlowosci zawarte w mojej wypowiedzi... Do rzeczy ... Potrzebuje auto , sporo kombi , najlepiej w gazie... Zeby spalanie w miescie nie przekroczylo 14l gazu... Liczy sie tez bezawaryjnosc i przystepna cena czesci zamiennych... Przegladalem wiele ofert i co do mojego wyboru :
kierujac sie rozsadkiem rozgladam sie za :
- Skoda Octavia
- Vw Passat
- Opel Zafira ( wiem,ze nie kombi ale fajne autko) , slyszalem , ze malo pala i sa dosc komfortowe.
- Renault Megane II - Jak tu z awaryjnoscia ? bo do 15tys nawet 2004-2005r dostanie...
- Mitshubishi Lancer VIII - Podobno silnik 1.6 w gazie bardzo dobrze sie spisuja...
- BMW e46

A kierujac sie sercem patrze na :
- Lancie Lybre - Fajne wyposazenie oraz komfort
- Renault Lagune II - Podobaja mi sie i tak jak wyzej.
- Rover 75...
Tylko domyslam sie , ze cena czesci tych samochodow jest bardzo wysoka... Ale moze sa czesci zamienne , ktore sa tansze od oryginalnych i jako tako to chodzi?

Prosze o szczere opinie i o pomoc bo nie mam pojecia co wybrac... Czy lepiej szukac autka krajowego czy moze sprowadzonego zza granicy ? Moze ktos uczciwy sprowadza auta i moze mi pomoc ?
DjWodzirej
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 03 1992
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford galaxy mk2
Silnik: 2.0 dohc
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Stacja Stacja "Circle K" w Polsce zastąpi nazwę "Statoil"
    Stacje Statoil w Polsce zmienią w najbliższych miesiącach nazwę na Circle K. Zmiana marki rozpocznie się na polskim rynku 11 maja br. i obejmie całą sieć Statoil, która liczy 350 stacji paliw. Obiekt pilotażowy w Opolu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      GTP Light