KOMIS P.W. "TANGO" PODAJE NIERZECZYWISTE OPISY SAM

11 Paź 2007, 22:23

Witam :)
Chcę ostrzec wszystkich, którzy mają zamiar wybrać sie do komisu samochodowego P.W. "TANGO" w miejscowości Ścibórz koło Paczkowa aby nie tracili kasy na podróż do w.w. komisu i swojego wolnego czasu kierując się opisami samochodów zamieszczonymi w internecie przez ten właśnie komis.
W opisach samochodów piszą: idealny,bezwypadku,oryginalny lakier.
Gdy zajechałem do w.w. komisu okazało się, iż samochód, który zamierzałem kupić daleko odbiegał od idealnego, był malowany i to tak kiepsko, że ślady lakieru znajdowały się na uszczelkach okien a i bezwypadkowy to też nie był :(
Na zdjęciach zamieszczonych w ofercie samochód prezentował sie całkiem dobrze lecz rzeczywistość tego wcale nie odzwierciedlała.

Pozdrawiam Wszystkich.[/b]
k&m
Nowicjusz
 
Posty: 1

02 Sty 2008, 18:54

Witam
Masz racje w tym komisie to same przekrety kazde auto jest bite i malowane tylko w opisie na internecie jest idelane. Własciciele zachowuja sie jakby z innej planety i dla nich kazde auto to jest ideal. Kazde auto ma przebieg ponizej 110.000 i do tego kazdy jest odmlodzony przynajmniej o 1 rok. Nie maja wykupionych ubezpieczen dla aut sprowadzonych z zagranicy wiec autem nie mozna sie przejechac zeby ocenic stan techniczny. Absolutnie nie polecam tego komisu. Komis jest porównywalny ze szrotem. Przekonalem sie sam na sobie jadac tam ponad 200km auto mialo byc idelane a bylo bite i malowane z kazdej strony oczywiscie kazda szyba z innego roku.
klm
Nowicjusz
 
Posty: 1

06 Lut 2008, 19:04

Witam
Zgadzam sie z przedmuwcami w 100% TOTALNI OSZUŚCI !!! Podczas rozmowy telefonicznej z komisem P.W."TANGO" (AUTO PIOTR) samochód miał byc idealny ,oczywiście bezwypadkowy.1 właściciel ,pełna dokumętacia :D .Po przyjechaniu na miejsce (150km)pełne rozczarowanie :evil: , samochód bity i malowany tapicerka zniszczona na zadawone pytania unikali odpowiedzi .CAŁKOWICIE NIE POLECAM TEGO KOMISU . [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
rybki4
Nowicjusz
 
Posty: 1

14 Lut 2008, 17:24

Witam!
To co piszą moi przedmówcy to w zupełności prawda-kolesie oszukują na czym się da i potrafią kłamać w żywe oczy, a opisy ich aut to czysta bajeczka...
wiktor3a
Nowicjusz
 
Posty: 1

14 Lut 2008, 23:56

Popieram wszystkich przedmówców. Dokładnie wczoraj byłem w tym komisie z zamiarem kupna audi A4 kombi z 2002 roku dla mojego ojca.
Co się okazało stan auta odbiega strasznie od stanu rzeczywistego.
Wizyta w tym komisie zakończyła się kłutnią ze sprzedawcą.
Przejechałem 600 kilometrów w jedną stronę co daje wsumie 1200 kilometrów i wróciłem z pustymi rękami.
Niestety wcześniej nie przeczytałem tego posta i teraz strasznie żałuję.
Odradzam kupno auta z tego komisu!!!!!!!!!!!!!!!! OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny
 
Posty: 439
Miejscowość: Mazowieckie

12 Sie 2008, 14:13

To bezczelny typ,który żeruje na ludzkiej naiwności i łatwowierności!!!
Niestety zaufałem jego słowom i muszę teraz słono bulić!!!
adiz
Nowicjusz
 
Posty: 2

21 Mar 2009, 19:21

szkoda czasu na jazdę do tego komisu!!! przejechałem dziś 440 km, straciłem czas, pieniądze na paliwo i nerwy; zobaczyłem auto klepane i poskładane z kilku innych - po prostu tragedia. nie polecam piotr.otomoto.pl
kossak
Nowicjusz
 
Posty: 1

21 Mar 2009, 19:33

Może zawiadomcie prokuraturę .... Zwykłe oszustwo i próba wyłudzenia kasy ...
scooter
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Koszalin

25 Mar 2009, 18:13

Do prokuratury?.... przecież nikt nas nie przymuszał do jazdy do "szacownego p. Piotra"-Trzeba tylko opisywać wszędzie ,gdzie się da takich oszustów,żeby inni nie cierpieli...
adiz
Nowicjusz
 
Posty: 2

06 Sie 2010, 10:26

AUTO KOMIS POŚREDNICTWO
Droga krajowa nr 46 48-385 OTMUCH ÓW
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
byłem tam i potwierdzam, że większość opisów wyssana jest z palca,
auto miało mieć centralny zamek, dzieloną kanapę, elektrycznie opuszczane szyby i oczywiście miało być bezwypadkowe a okazało się, że kanapa w całości, centralnego nie ma i nigdy nie było - a szyby i owszem elektrycznie opuszczane tylko niestety przełączniki były niesprawne i wcale nie dało się ich otworzyć ;) autko może i nie miało poważniejszego wypadku ale dach i cały jeden bok były lakierowane więc wpieranie mi na siłę że auto jest bezwypadkowe to lekkie przegięcie. Właściciele tego "przybytku nieszczęścia" również dobrze nie wypadli w czasie mojej wizytacji ;) - jak dla mnie krętacze i naciągacze rzeczywistości (chociaż chciałoby się powiedzieć brutalniej - że to zwykli oszuści) mówią co im ślina na język przyniesie. Lepiej omijajcie ich z daleka.
sprawdzsam
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Opole

14 Gru 2010, 08:55

Potwierdzam ! W dalszym ciągu jest to samo. Auta odmładzają , cofają przebiegi,na dodatek zaprowadzają to zaprzyjaźnionej stacji diagnostycznej ( ROS 2), podają nieaktualne dane zeby tylko naciągnąc kogoś na przyjazd. Szkoda ze nie znalazłem tego forum wcześniej zaoszczedzil bym dzień + 300 km drogi :sad:

:arrow: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Romeo_dw
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Polska

14 Gru 2010, 10:48

Panowie, tak to jest z komisami. Dlatego nigdy przez mysl mi nie przeszło, żeby jakikolwiek samochód kupić od komisu. Zawsze kupuję od prywatnej osoby, także samochód po prostu przechodzi z ciepłego garażu wlaściciela do mojego.
Ignorance is bliss...
pinio124
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 773
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Opel Astra III
Silnik: 1.7 CDTi 100 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

15 Gru 2010, 09:57

Znajomy był u nich po auto. Tyle, że ma do Paczkowa 30 km więc go to nie bolało. Auto zepsuło się podczas jazdy próbnej :mrgreen:
bajla
Początkujący
 
Posty: 248
Miejscowość: Wrocław

21 Gru 2010, 12:13

Witam
Potwierdzam Komis piotr.otomoto.pl to oszuści auto miało mieć książkę serwisową z ASO a okazało się że takiej nie ma sprawa trafi na policję bo nie jestem 1 i takich ludzi trzeba tepić

[ Dodano: 22 Grudzień 2010, 11:53 ]
Strona z gratki

Proszę również uważać oprócz strony piotr.otomoto.pl istnieje strona [link do Gratka wygasł] tam też jest też się ogłasza wyżej wymieniony Pan

[ Dodano: 12 Styczeń 2011, 13:17 ]
Wyżej wymieniony Pan dalej oszukuje zmienił stronę na [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
alf79
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Opole

15 Lut 2014, 00:36

Witam, serdecznie. Posaram się odświeżyć temat żeby inny użytkowicy a być może potencjalni nabywcy nie "nadziali" się na tych panów. Niestety ja nie sprawdziłem wcześniej na forum co o nich słychać itp więc dałem się zrobić w konia... Przez telefon wszystko ładne piękne, Smax ma przejechane 140tys, serwis, przywiózł go niemiec, który wstawił to w komis bo to jakiś znajomych znajomych i o.. prawda taka, dali dopisek możliwa zamiana, wiem jak wygląda zamiana i jak wtedy komisy liczą auta na zamiane, ale dążąc do tematu w rozmowie z jednym ze starszych Panów - prawdopodobnie ojcem wszystko było ok, opisałem swoje auto, pan opisał Smaxa, powiedziałem z góry że wstępnie maksymalnie mogę dopłacić mu 12tys - auto było za 24 900zł, Pan sprawdził w internecie ceny mojego modelu i zgodził się na przyjad (Opel Zafira A 2003r, Pełen serwis, do 150tys wtedy ją kupiłem, przy sprzedaży 208tys wszystko udokumentowane, wersja Selection, navi, tel, webasto, skóra, klimatronik, 2.2dti 125KM, 7 foteli itd itp.) bardzo był zainteresowany i wkońcu po przemyśleniach stwierdził, że mogę przyjechać i się dogadamy ... następnego dnia, po dobraniu reszty pieniędzy bo wkońcu obiecałem że dojade tam z maksymalną kwotą ruszyłem i tak naprawdę 300km poszło na nic... pan paweł stwierdził, że moje auto warte jest dla niego co najwyżej 8 - 9tys a w tej opcji muszę dopłacić conajmniej 16tys zł, gdzie cena smaxa była 24900 więc jeszcze wyszło że auto zaokrągliło swoją cene do 25tys, tłumaczył to tym że owy niemiec jak przyjedzie i zobaczy ze nie ma auta na placu będzie wołał gotówkę, dodał jeszcze że gdybym miał 23900 w gotówce to mógłbym jeszcze się z nim targować na 23tys... gdzie tu ku^wa sens ?? ;o

kręcenie i robienie człowieka za przeproszeniem w uja... straciłem cały dzień, kilkanaście litrów paliwa, nie śpie na pieniądzach więc po mimo tego że auto paliło mi 5l na trasie jest mi żal i ogarnia wkur... uważajcie na typka bo nie szanuje czyjegoś czasu a tym bardziej wartości człowieka.

...dodam że po przespanej nocy w Hali następnego dnia znalazłem w Pączkowie auto komis i pana którego można śmiało nazwać człowiekiem. Wziąłem w zamiane VW Tourana dopłaciłem Panu 9tys zł i jestem przeszczęśliwy.

Smax: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
JohnnyT
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 09 09 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: VW Touran
Silnik: 1.9 TDI 105KM
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004