Kompakt do 20/30 tysięcy

18 Cze 2020, 17:10

Witam mam na oku 2 autka z dość dużą rozbieżnością cenową. Pierwszym jest Astra h gtc 1.6/2.0 turbo a drugi to Civic Ufo. Samochód będzie mi służył 50/50 miasto/trasa. Do tej pory jezdziłem kilka lat yarisem verso 1.3 i szukam czegoś z wiekszą dynamiką. I teraz moje pytanie brzmi czy warto zbierać dalej i dopłacać do civica ufo 1.8 140km bo z wielu przeczytanych opinii słyszałem,że jest to bardzo mało awaryjne auto czy jednak pójść w strone astry h za mniejszą kwotę. Autem będę jezdził ja oraz moja dziewczyna .Jej podobają sie oba autka więc prawo wyboru spoczywa na mnie.Zależy mi na tym,żeby auto ciągle nie stało w serwisach. Astre widzę w ogloszeniach koło 15-17 tysięcy natomiast poliftowy civic to koszt wyższy o około 10 tysięcy.Jak sie to ma w praktyce do siebie oraz czy przejście z verso na civica da też optymalny skok dynamiki bo nie ukrywam "yaris" w tym opakowaniu niestety jest ślamazarny a civic pomimo zauważalnej większej mocy ma też większą masę.
Ghost228
Obserwowany
 
Posty: 2

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus RX500h - czy taki samochód ma jakieś wady?
    Najmocniejsza hybryda w modelu RX to właśnie wersja 500h dysponująca silnikiem benzynowym i tu uwaga TURBO benzynowym! Przyzwyczailiśmy się że w samochodach tej marki występują silniki bez doładowania, a tu taka niespodzianka ...