Korek wlewu paliwa do motocykla

22 Lis 2022, 13:44

Witajcie. Zagubił mi się korek wlewu paliwa do motocykla. Czy mogę go jakoś zastąpić?
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

22 Lis 2022, 14:15

Nie możesz go kupić? Co to za motocykl?
Korka tak łatwo nie dopasujesz do baku chyba że to tymczasowe rozwiązanie to można spróbować taki uniwersalny kupić za kilka zł https://allegro.pl/listing?string=korek ... niwersalny
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

22 Lis 2022, 14:19

to jaki to motocykl że korek można zgubić? simson? prawie każdy motocykl ma korek na kluczyk więc nie sposób go zgubić. napisz co to za motocykl A tymczasowo możesz zastąpić go korkiem uniwersalnym który kupisz nawet na stacji benzynowej
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16213
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

22 Lis 2022, 14:27

Pierwsza opcja to dopasowanie korka od jakiejś butelki, u mnie na przyklad pasuje od kropli Beskidu (raz byłem w sytuacji awaryjnej i użyłem). Druga opcja to po prostu zamówienie nowego. Nie jest to jakiś duży wydatek, tak wiec na Twoim miejscu bym nie kombinował i po prostu zamówił nowy. No chyba, ze nie masz na razie możliwosci.
Ostatnio edytowany przez ArteK, 22 Lis 2022, 14:32, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.4.e
tokto
Nowicjusz
 
Posty: 16
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus HS 250h
    Samochodem, który trafił do regularnej sprzedaży, był natomiast Lexus HS. Auto sprzedawano w Japonii i Stanach Zjednoczonych, ale oficjalnie nigdy nie trafiło do Europy, dlatego w Polsce praktycznie go nie znamy. Model ...