Feroza - korek wlewu paliwa

15 Cze 2009, 07:45

Witam

Mam problem. Albo ktoś dla zabawy mi zabrał, albo zgubiłem korek od wlewu paliwa. Czy ktoś wie jakim zamiennikiem mogę go zamienić? Albo gdzie mogę kupić taki korek? Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam
mastrangelo
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Nowy Sącz / Rzeszów

15 Cze 2009, 07:47

pytaj na stacjach benzynowych i dobierz coś z korków tzw uniwersalnych :wink:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

15 Cze 2009, 07:53

Właśnie aktualnie chwilowo używam takiego uniwersalnego. Jest on "na wpych" a Feroza ma taki wypust, który bardzo skutecznie utrudnia wyciągnięcie takiego korka. Więc nie chcę poświęcać 5 minut żeby móc zatankować, a poza tym jak będe używał tyle siły to się zepsuje. Bardziej interesuje mnie jakiś zamiennik lub uniwersalny, ale wkręcany.
mastrangelo
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Nowy Sącz / Rzeszów

15 Cze 2009, 09:19

sklep moto albo szukaj z używek na szrocie
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

15 Cze 2009, 09:50

Sprawdź korek od oleju od mietka lub opla
74hunter
 

17 Cze 2009, 18:40

Na allegro najszybciej dostaniesz używke tylko musisz podzwonić do ludzi którzy wystawiają części do Ferozy :cool:
Mazur85
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 71
Miejscowość: mazury (Piecki)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nissan Juke Nismo
    Nissan Juke Nismo obrazuje ducha innowacji i wzbudza zainteresowanie, dzięki któremu koncepcja Nismo stała się jedną z najbardziej uznawanych nazw w sportach samochodowych oraz w grach. Wprowadzając markę Nismo do ...
    Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa
    Budując nowy zakład produkcyjny w meksykańskiej miejscowości San José Chiapa, Audi jeszcze bardziej wzmacnia pnącą się w górę sprzedaż na rynku północnoamerykańskim. Położenie kamienia węgielnego w stanie ...

20 Cze 2009, 13:18

Myślę że najlepej będzie na allegro, no chyba że też komuś zrobisz niespodziankę :).
Opel Monterey 3,1TDI z 1996 r.
SLY
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Miejscowość: świętokrzyskie