Która najlepsza?

Która najlepsza?

01 Gru 2016, 22:27

Witam,
szukam kamerki samochodowej do około 200 zł.
Znalazłam coś takiego:
JSE CDR-182 [link wygasł]
BLAUPUNKT 2.0 FHD [link wygasł]
OVERMAX 2.3 [link wygasł]

Która z nich jest najlepsza? Lub jaką lepszą znajdę w tym przedziale cenowym? *Nie mam zbyt wielkich wymagań jednak chce żeby coś było to warte :)
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
moniiskaa
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 09 2013
Auto: Ford Focus

Re: Która najlepsza?

02 Gru 2016, 18:14

moniiskaa napisał(a):Która z nich jest najlepsza? Lub jaką lepszą znajdę w tym przedziale cenowym? *Nie mam zbyt wielkich wymagań jednak chce żeby coś było to warte
JSE i Blaupunkt mają bardzo zbliżoną jakoś z tym że przy tej pierwszej masz już kartę w zestawie. Myślę że ta pierwsza powinna spełnić nie wygórowane wymagania :)

Jeżeli chodzi o trochę droższe z lepszą jakością to myślę że można tu polecić np. Overmax 4.6 Full HD w cenie około 220-230zł. Tylko do tego potrzebna będzie jeszcze karta SD której nie ma w zestawie.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3306
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

03 Gru 2016, 16:54

właśnie jeszcze troche poszukałam i znalazłam jeszcze kilka opcji w troszke wyższym przedziale cenowym:
FERGUSON EYE DRIVE FHD170 [link wygasł]
PRESTIGIO 522 [link wygasł]
OVERMAX 4.1 [link wygasł]
G1WH-T [link wygasł]
i wyżej wspomiany OVERMAX 4.6

Która z nich sprawdzi się najlepiej? Zależy mi żeby było widać tablice rejestracyjne w dzień i nocą.
moniiskaa
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 09 2013
Auto: Ford Focus

06 Gru 2016, 12:36

moniiskaa napisał(a):właśnie jeszcze troche poszukałam i znalazłam jeszcze kilka opcji w troszke wyższym przedziale cenowym
Z podanych wyżej kamerek pozostaję jednak przy Overmax 4.6 Full HD :)
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3306
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2010
      Volkswagen Passat B8, komunikacja ze smartfonem
      Samochody na Targach
      Honda Prelude, silnik, tuning