Który lepszy? Honda Civic vs. Seat Leon

Który lepszy? Honda Civic vs. Seat Leon

Honda Civic
11
55%
Seat Leon
9
45%
Razem głosów : 20

Re: Który lepszy? Honda Civic vs. Seat Leon

06 Paź 2008, 23:27

Aktualizuję temat.
l25
Nowicjusz

07 Paź 2008, 20:13

A co chcesz więcej wiedzieć? Odpowiedzi padły już wszystkie chyba, resztę znajdziesz w katalogach z danymi (przyspieszenie itp.) albo na autocentrum.pl w opiniach. Ja bym wybrał Hondę raczej.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

11 Paź 2008, 13:53

Zaproponujcie mi sie jakiegoś ładnego sedanika, 2006-2008 rocznik, z silnikiem najlepiej diesla (albo benzynowym, byle nie palił więcej niż 8,5l/100km) do ok. 48 tyś.
Na oku mam Mazdę 6 i Skodę Octavię, i nie wiem którą ew. wybrać, dlatego chciałbym sie dowiedzieć który z nich jest lepszy, i przede wszystkim jakie alternatywne propozycję mogą w powyższych kryteriach się znaleźć, innymi słowy chciałbym się dowiedzieć co poza Mazdą i Octavią mogę kupić?
l25
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Droga od koncepcji do samochodu Droga od koncepcji do samochodu
    Gdy samochód zjeżdża z linii produkcyjnej, jest w nim już zawarty efekt wysiłku wielu osób. Stworzenie nowego modelu to długi i kompleksowy proces, na który składają się lata doświadczenia zebrane przy ...
    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005