Który samochód wybrać ? Pomocy.

Który wybrać?

Volvo S60
3
30%
Skoda Octavia I L&K
0
Brak głosów
Honda Accord I
7
70%
Razem głosów : 10

Który samochód wybrać ? Pomocy.

01 Lut 2011, 23:47

Witam może ktoś mi pomoże z was koledzy zastanawiam się nad kupnem auta i nie wiem jakie wybrać.
Ale od poczatku: aktualnie poruszam się Octavio 1 swoich starszych ale teraz zastanawiam się nad kupnem swojego auta i nie wiem co wybrać Octavie 1 w wersji L&K czy morze Honde Accord 1 albo Volvo S60? mam mały dlemat właśnie nad tymi samochodami. Które z nich bedzie najlepszym rozwiązaniem. Auto ma być góra do 25 tyś złoty. Moze ktoś wie akurat coś na temat tych 2 ostatnich aut bo o Skodzie to ja już mam swoją opinie wyrobioną która jest świetna i dlatego też wziąłem Skode dalej pod uwagę tylko że wyłacznie w wersji L&K czy może spróbować czegoś nowego i wźiąć coś z tej dwójki Accord lub S60(za którym szaleje)
Jeśli któś chciałby mi pomóc w wyborze i wie coś na temat tych aut lub je użytkuje bede otwarty na propozycje . Z góry dzięki.
Kamilo92
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co piesi robią na jezdni? Co piesi robią na jezdni?
    Może trudno w to uwierzyć, ale piesi leżą, siedzą i klęczą na jezdni. Ze statystyk policji wynika, że w 2016 roku zginęło w ten sposób w Polsce 81 osób, a 68 zostało rannych! Wśród wypadków spowodowanych ...
    AutoSalon - Bass i Tuning Show, Lublin 2012 / relacja AutoSalon - Bass i Tuning Show, Lublin 2012 / relacja
    W dniach od 21 do 22 kwietnia 2012 roku w Centrum Targowm Międzynarodowych Targów Lubelskich odbyła się kolejna edycja Targów Motoryzacyjnych AUTOSALON i Targi Tuningowe - Car Audio BASS&TUNING SHOW. Wiosenne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI