Kupno auta w salonie.

20 Mar 2015, 13:07

Witam. Planuję na święta kupić auto w salonie i mam pytanie ile to może potrwać?
Ponieważ będę w Polsce od 30 marca do 5 kwietnia. Jest szansa na kupno i załatwienie wszystkich spraw z samochodem ? Interesuję mnie auto do 40tys zł na 3-4 raty.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Niestety nie znalazłem takiej informacji nigdzie w internecie, dlatego pytam.
Pozdrawiam.
poniohp
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Kia Sorento

20 Mar 2015, 13:29

Jeśli auto stoi na placu u dilera to da się. Ojciec jak kupował auto w niedzielę na dniach otwartych model, który był nawy na placu z wyprzedaży rocznika, zdążył wyrobić tablice i inne dokumenty, zapłacić za auto gotówką i samochód był do odbioru w czwartek z już zamontowanymi dodatkowymi czujnikami parkowania i tablicami rejestracyjnymi. Nie wiem jak się ma sytuacja gdy bierzesz samochód na kredyt.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

23 Mar 2015, 05:57

Okej, dzięki za informację. Mam nadzieję, że mi się uda.
Pozdrawiam
poniohp
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Kia Sorento
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...
    Roomster i Fabia odświeżone modele SKODY
    Wprowadzając Nową Octavię, SKODA nie zapomina także o Roomsterze i Fabii. Te dwa modele otrzymały właśnie nowe logo marki oraz kilka dodatkowych modyfikacji. Wraz z wprowadzaniem innowacyjnego języka stylistycznego, SKODA ...