Laguna 1.6 16V - maksymalne obroty 3 tys, totalny brak mocy

30 Paź 2010, 00:00

Witam,
wyjechałem do pracy za granice, podczas mojej nieobecności samochodem jeździł brat. Po powrocie okazało się że samochód w ogóle nie przyśpiesza, na luzie maksymalne obroty jakie osiąga to 4 tys, na biegu maks 3 tys. Kiedyś autko leciało 190 teraz nawet 100 nie mogę osiągnąć. Jeśli chodzi o komfort jazdy to się nie zmienił, samochód nadal jest bardzo cichy. Wymieniłem olej i wszystkie filtry - nadal bez zmian, problem zarówno występuje przy jeździe na gazie i na benzynie . W samochodzie jest instalacja gazowa 5 generacji z wtryskiem gazu w stanie ciekłym.
Nie jestem w stanie wyciągnąć informacji, czy z samochodem stało się coś szczególnego podczas mojej nieobecność więc nie wiem co może być przyczyną. Bardzo proszę o pomoc \z ustaleniem przyczyny. Z góry dziękuje
panko89
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Kielce

30 Paź 2010, 08:47

Wejdź na :www.renaultlaguna.pl/forum i tam się zapytaj. Powinni Ci pomóc ;)
Ostatnio edytowany przez Roadkiller, 31 Paź 2010, 14:50, edytowano w sumie 1 raz
Było: '02 Laguna IIphI 2.2dCi, '99 Astra F 1.6 8V, '05 Vel Satis 2.0T, '02 Laguna IIphI V6 24V, '06 Laguna IIphII 2.0dCi
Jest: '06 Vel Satis 2.0T, '06 Laguna 2.0dCi 173KM GT
Roadkiller
Aktywny
 
Posty: 436
Zdjęcia: 4
Miejscowość: GCH
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Laguna IIphII
Silnik: 2.0dCi 173KM GT
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Avalon testowana przez robota
    Toyota zwiększyła wydajność i bezpieczeństwo testów trwałości nowych modeli, zatrudniając do nich robota własnej produkcji. Robot wykorzystuje zaawansowane technologie zautomatyzowanej jazdy, w tym bardzo precyzyjny ...