LANCER 1.3 SZARPIE NA STAYCH OBROTACH

19 Paź 2011, 14:03

Witam wszystkich, od pewnego czasu mam problem z samochodem zaczęło to się od myjni samochodowej gdy zgasiłem samochód przy myciu psiknąłem w chłodnice przez grilla po zapaleniu auto zaczęło gasnąć szarpać nie trzymało obrotów i wogole wiec myślałem ze się coś zalało i ze to przejdzie wiec odjechałem z myjni i po przejechaniu kilkudziesięciu km dalej to samo auto normalnie przyspieszało i wogole ale stałe obroty podczas jazdy strasznie szarpało silnikiem mało z budy go nie wyrwało wiec pojechałem do mechanika przegląd wszystkich wtyczek i wogole wszystko było w porządku nigdzie się woda nie dostała wiec pojechałem na konkretny warsztat tam mi wymienili kopułkę palec oraz przewody wysokiego napięcia i świece i ustawiali rozrząd , zapłaciłem za to 500 zł no trochę lepiej auto równiej chodziło nie gasło na niskich obrotach ale problem z szarpaniem dalej jest, wymieniłem ostatnio silnik bez osprzętu niestety awaria dalej jest wszystko ładnie pięknie przyspiesza normalnie zbiera się dobrze ale przy stałych obrotach zaczyna mocno szarpać ale gdy zmienię bieg lub dodam gazu problem znika nie mam pojęcia co to może być a i dodam jeszcze ze zaraz po odpaleniu silnika włącza się wentylator komputer wykazuje błędy takie jak przepływomierz powietrza który nie mam pojęcia gdzie jest bo przy filtrze nie ma nic takiego oraz uszkodzony kabel czujnika wentylatora oraz sondy ale sondy i do tego wszystkiego dodam jeszcze ze pali o 50% więcej wcześniej na gazie robiłem 100 km za 20zl a teraz robię 50km za 20zł ale problem jest taki sam na gazie i na benzynie. Z góry dzięki za pomoc
RUDY1906
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: MITSUBIHHI LANCER 1.3

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Summer Cars Party 2009 / relacja
    Summer Cars Party - Najszybsza impreza tego lata już za nami! Powoli opadają emocje po Summer Cars Party 2009 - imprezie która odbyła się 26 września 2009 na Lotnisku Sportowym "Muchowiec" w Katowicach. Można było ...