Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium

05 Gru 2018, 13:42

Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a.

Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. W tym przypadku pod maską znajduje się czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 2 litrów i mocy 300 KM. Napęd przekazywany jest na cztery koła za pomocą automatycznej skrzyni biegów o 8 przełożeniach. Trzeci rząd siedzeń dostępny w tym przypadku jest za dopłatą w wysokości 7 560 zł.
Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Co można zatem znaleźć na liście wyposażenia najniższej odmiany S? Dopłaty nie wymagają przede wszystkim klimatyzacja, radio cyfrowe i system multimedialny z 10-calowym wyświetlaczem oraz 6 głośnikami.

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premiumNa liście standardowych systemów wspomagających kierowcę znalazły się tempomat z ogranicznikiem prędkości, system monitorujący zmęczenie kierowcy, asystent wspomagający utrzymanie pasa jazdy oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Już w odmianie S samochód można wyposażyć również w dodatkowe systemy, takie jak np. asystent martwego pola czy system rozpoznawania znaków drogowych, ale wymaga to dokupienia dodatkowych pakietów

źródło: Redakcja; complexPR
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3781
Zdjęcia: 13077
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Chevrolet Corvette C1
    Zupełnie inne oblicze ma natomiast Corvette C1. Pierwsza generacja legendarnego sportowego Chevroleta była dostępna wyłącznie ze zdejmowanym dachem. Miała być odpowiedzią na brytyjskie i włoskie kabriolety importowane po ...
    [2018] Peugeot 508
    Peugeot pokazał swoje najnowsze dziecko - 508. Po bezpłciowym poprzedniku w końcu mamy dawkę zadziorności. Nie wiem jak Wam ale mi bardzo podoba się kokpit mimo, że nie jestem fanem dotykowych ekranów oraz piękny tył. ...