Land Rover forum

Land Rover forumLand Rover Forum - dyskusje i opinie na forum o samochodach marki Land Rover. Modele samochodów Land Rover: Defender, Discovery, Freelander, Range Rover, Range Rover Evoque, Range Rover Sport.
Historia: Podstawowy model Land Rover, produkowany nieprzerwanie od 1948 roku jest znany z dużych możliwości jazdy po trudnym terenie i wysokiej wytrzymałości. Produkowany jest do dziś bez większych zmian pod nazwą Land Rover Defender.

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Jaki model Land Rovera kupić?
  23
  96
  Invi 31 Mar 2018, 09:46
  Zastanawiasz się jaki model Land Rovera kupić? Jaki silnik będzie najlepszy do wybranego modelu Land Rovera? Jaką wersję nadwozia wybrać? Dział w którym się znajdujesz "Jaki model Land Rovera kupić?" jest w całości przeznaczony tej marce. Więc jeżeli jesteś pewny że ma być to właśnie Land Rover to zapraszamy do dyskusji. Jeżeli jednak szukasz samochodu i nie wiesz jeszcze do końca jakiej marki będzie to auto, zadaj pytanie na forum "Jakie auto kupić?".
 • Galeria zdjęć samochodów marki Land Rover z premier, prezentacji, testów i targów motoryzacyjnych. Posiadasz ciekawe zdjęcia tej marki to zapraszamy do dodania właśnie w tym dziale.
 • Sprawdź jakie są zalecane parametry ciśnienia, rozmiaru opon i felg do samochodów marki Land Rover.
 • Land Rover Freelander to model samochodu terenowego, produkowany w Wielkiej Brytanii przez firmę Land Rover. Samochód produkowany od 1998 r. zaliczany do klasy kompaktowych terenówek. W 2003 r. przeszedł facelifting zmieniający design i wnętrze, a w 2007 r. wyszedł nowy model pod nazwą Freelander 2.
 • Land Rover forum
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post