Land Rover Freelander 2004 przełącznik szyby anglik

28 Sty 2021, 11:34

MAam do wymiany przełącznik szyby lewa strona przód, bo nie opuszcza się i nie podnosi szyba. Sprzedawca miał przełącznik od anglika, powiedział że to nie ma różnicy i może być. Okazało się, że kable się różnią. Macie może jakieś info/zdjęcie jak to podłączyć żeby od anglika działało w europejskiej wersji auta?
Anonim987
Obserwowany
 
Posty: 2

28 Sty 2021, 11:51

W angliku przełączki z prawej strony to przełącznik pasażera który nie ma funkcji automatycznego opuszczania szyby po przytrzymaniu przycisku więc dlatego pewnie nie pasuje. Moim zdaniem prawy przycisk z anglika powinien pasować na lewą stronę do europejskiej wersji ale mogę się mylić.

Masz wersję 3 drzwiową?

Moim zdaniem nie ma co kombinować i lepiej odesłać ten przycisk bo nawet jak go podłączysz może nie funkcjonować tak jak ten stary oryginalny.
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 4466
Zdjęcia: 12

28 Sty 2021, 13:38

Wersja 5 drzwiowa

Ok dzięki za info
Anonim987
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Używana żarówka kontra nowa P21W BA15S - porównanie
    Porównanie takich samych żarówek nowej i używanej po sporym przebiegu w samochodzie. Żarówka o której mowa to model P21W BA15S. Zamontowana była w samochodzie w tylnej lampie i spełniała funkcję ...
    Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...

  •