Grill do Land Rover Discovery 1 z 1997

10 Cze 2022, 09:47

Witam,
Szukam grilla do Land Rover Discovery 1 z 1997 roku, w ostateczności przynajmniej tej samej siatki.
Byłbym bardzo wdzięczny gdy by ktoś wiedział gdzie mogę go kupić, może również być z zagranicy jeśli nie ma go w Polsce.
Grill do Land Rover Discovery 1 z 1997
Supatron
Obserwowany
 
Posty: 2
Zdjęcia: 1

10 Cze 2022, 10:48

Ale to nie jest oryginał? Widzę, że masz dodane ledy do jazdy dziennej z tego co wiem grill w tym modelu był zupełnie inny w oryginale.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34

10 Cze 2022, 11:38

Tak to nie jest oryginał ale był używany wcześniej w tym modelu. Oryginalne już znalazłem ale zależy mi na tym co jest na zdjęciu, niestety nie widzę na nim nigdzie producenta, modelu lub nr części.
Supatron
Obserwowany
 
Posty: 2
Zdjęcia: 1

10 Cze 2022, 12:02

To niestety może być panel który był przez jakiś czas dostępny np w Chinach i już go nie znajdziesz. Możesz spróbować go naprawić jeżeli chodzi o ramkę to ci co spawają plastiki, zderzaki poradzą sobie bez problemu z wstawieniem takiego kawałka jednak będzie tu wymagane malowanie. W przypadku wewnętrznej plastikowej siatki można by tu dopasować coś z aluminiowych wzorów, dociąć na wymiar i jak byś potrzebował pomalować np na czarno. Trochę zachodu jest ale da się zrobić i nie nastawiałbym się na dostanie tej części.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34