Land Rover Freelander. Problem z CD, nie wysuwa się!

Land Rover Freelander. Problem z CD, nie wysuwa się!

27 Lip 2012, 15:20

Witam kolegów i koleżanki. Mam następujący problem, jadąc dziś do Katowic włożyłem płytę kolegi do odtwarzacza, powiedział mi dopiero po fakcie że to płyta mp3 choć nie wydawałoby mi się ze będzie to stanowić problem. Mianowicie ładowało utwór pierwszy i wyskoczył error, "data cd" przy włączaniu opcji CD, na wyświetlaczu pojawia się napis CD ROM. Nie mogę tej płyty wyciągnąć...gdy naciskam 'eject' na wyświetlaczu wyświetla się napis "NO DISC". Spotkaliście się może z takim problemem i wiecie jak go rozwiązać bez odwiedzania specjalisty? We wtorek wyjeżdżam na wakacje i bardzo chciałbym to do tego czasu ogarnąć. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

P.S. Samochód to Land Rover Freelander
Zontas
Początkujący

Zdjęcia: 17
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy od: 25 01 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Transit
Silnik: 2.0 TDCi
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[E] Audi A6 C5 2,8 / BMW e39 528i / Lexus GS 300 mk2 / Merc E280 w210 [E] Audi A6 C5 2,8 / BMW e39 528i / Lexus GS 300 mk2 / Merc E280 w210
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu E - wolnossący silnik benzynowy o mocy ok. 200KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C5 2,8 V6 - 193KM ...
    Moda MINI na wiatr i niepogodę - bardzo Brytyjska Moda MINI na wiatr i niepogodę - bardzo Brytyjska
    MINI to nie tylko samochód. Z tą marką związany jest również styl życia, który fascynuje nie tylko na drodze i w garażu. Zgodnie z mottem YOU.ME.MINI. od września 2013 w nowej kolekcji MINI Lifestyle ...

•  
    • Zdjęcie0144
      Mohawk Warrior - Monster Truck, 5
      Tron - centralny element kabiny papamobile
      Alfa Romeo 147 GTA