Land Rover Freelander - zakodowane radio/cd

Land Rover Freelander - zakodowane radio/cd

07 Sty 2009, 00:30

Witam wszystkich Landrowerovców.
Mam problem z radiem/cd auto 2004 rok. Po oddaniu na myjnie niekompetentny personel odłączył akumulator-radio sie zakodowało i potem wbijali na pałe kody (z głowy). Teraz jest zablokowane z napisem ''Locked 13''. Nigdzie mi nie umieja pomów nawet w servise w Krakowie gdzie dzwonilem. A rzdiowcy uwazaja ze radio juz jest do śmieci. Jednak w Niemczech w salonie moga to zrobic oczywiscie odplatnie okolo 200 euro, ale musze jechac autem.
Moze ma ktos jakis sposób i instrukcje w normalnym np.angielskim jezyku? (ja posiadam w Belgijskim :-( ).
Dziekuje za pomoc.
Krzysiek :idea: :idea: :idea: :idea:
CHRISTOFERG2009
Nowicjusz

Miejscowość: SZCZECIN

Re: Land Rover Freelander - zakodowane radio/cd

07 Sty 2009, 00:34

Jeżeli masz w belgijskim to do tłumacza. A może jakiś elektronik potrafi to obejść...
Hemi
Nowicjusz

07 Sty 2009, 01:02

Raczej cos rozumem z tego języka, chodzi mi tylko o to że tam każą sie kontaktować z Servisem. A w polskim Servisie no comprendo :-).
Zaden magik tego mi nie zrobi,próbowałem.
Pytam bo może ktoś już cos takiego przechodził i umie doradzić.
CHRISTOFERG2009
Nowicjusz

Miejscowość: SZCZECIN

07 Sty 2009, 01:25

Hemi
Nowicjusz

19 Sty 2009, 19:41

Popytaj w nieautoryzowanych stacjach obsługi Land Rovera, bo tam pracują same ciołki które wszystko pie***lą a zabierają kasę.Mój znajomy rozkodował radio w jakimś małym serwisie.Zostawił na 2 dni i zrobili.A tak poza tym to we freelanderach musi być napisany kod do radia bo ja mam, a jak nie masz to masz dokumenty z innego.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

19 Cze 2009, 15:53

motorro napisał(a):A tak poza tym to we freelanderach musi być napisany kod do radia bo ja mam, a jak nie masz to masz dokumenty z innego.

Hej.

A gdzie jest napisany?

Dzieki z góry za info.
sambor

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound
    Nissan rozszerza współpracę z Ministry of Sound, czyli londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej. Kolejnym owocem tej współpracy jest nowa limitowana edycja Juke. Odważna ...

• 07 Lip 2009, 09:44

WITAM

Przyjechał do mnie znajomy z Freelanderem 2002 rok diesel.Radyjko zakodowane.W kompletnej dokumentacji autka żadnego kodu nie było.Radyjko LAND ROVERA.Więc radyjko wyjąłem i tu też nikt kodu nie napisał(czasem się zdarza że przesądny właściciel nanosi kod mazakiem).Ale radio odkodowałem po numerze fabrycznym. I przy wkładaniu do autka niespodzianka :lol: :lol: :lol: Spod okolic nagrzewnicy wypadła naklejka.Kody kreskowe z numerem radia i drugi ,,kod" pięciocyfrowy. I co .Drugi zespół liczb odpowiadał kodowi radyjka(bez ostatniej cyferki).
    Pozdrawiam forumowiczów.
    malczaki
    Nowicjusz

Miejscowość: łódzkie

07 Lis 2009, 23:01

Witam .Jak masz wszystkie papiery to powinien być równiesz kod do radia 4 cyfry i pilota 14cyfr ,na instrukcji masz opis kodowania radia.Kody są na takiej karcie składanej wielkosci karty do bankomatu.Pozdrawiam
    M;jarecki
    Nowicjusz

Miejscowość: puławy

• Warto przeczytać
    • Men's Day 2010
      Start Rajdu Kobiet - Ewa Gawryluk
      Toyota S-FR, licznik
      Reverse Racer - Monster Truck