Land Rover Freelander

Land Rover Freelander

11 Maj 2008, 18:18

Witam. Mam pytanie odnośnie opon w freelanderze 98-00, czy to prawda że opony z przodu i z tyłu musza być takie same tzn. taki sam poziom zuzycia? Ostatnio słyszałem że jeżeli z tyłu są nowe a z przodu powiedzmy połowe bierznika to siadają przez to synchronizatory. Prosze o odpowiedz. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich klubowiczów.
Kynek191
Nowicjusz

Re: Land Rover Freelander

12 Maj 2008, 12:16

Opony powinny być takie same. Zarówno jeśli chodzi o rozmiar, rodzaj bieżnika jak i jego zużycie. Po prostu, należy zmieniać co jakiś czas opony z tyłu do przodu.
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekojazda dobra dla środowiska są też plusy dla kierowcy Ekojazda dobra dla środowiska są też plusy dla kierowcy
    Szacuje się, że źródłem 60% zanieczyszczeń powietrza w centrach dużych miast jest transport[sup(1)[/sup]. Do zmniejszenia tego problemu może przyczynić się ekojazda, przynosząca wymierne korzyści nie tylko w postaci ...
    Bezpieczna podróż Twojego psa Bezpieczna podróż Twojego psa
    Przez wielu kierowców pies traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny i tak też traktuje go ŠKODA: czeski producent posiada kompleksową ofertę akcesoriów, dbających o bezpieczeństwo czworonożnych ...

•