Land Rover Range Rover

04 Maj 2009, 21:01

Chciałbym się Was poradzić czy warto byłoby kupic Land Rovera Rang Rover z silnikiem 2.5 TD z 1996 roku. Auto ma przjechane 290 tyś. Jeo cena to 17 tyś zł. Slyszałem, że silniki bmw montowane w tym aucie sa bardzo wadliwe. Czy warto kupic taki samochod? Auto ma służyć do jazdy po mieście, lekkiego terenu. Ewentualnie prosze doradzic mi inny samochod (musi byc terenowy) w podobnej cenie.
Dziekuje i pozdrawiam!
Mateusz.
mateusz
Nowicjusz
 
Posty: 6

04 Maj 2009, 22:17

ta generacja Range Rovera wygląda naprawde bardzo dobrze, klasycznie i szpanersko zarazem, czy silnik dobry to nie wiem, ale znalazłem kilka innych ciekawych propozycji, tylko pytanie czy to ma być diesel czy morze być beznyna, i czy ma to być duża terenówka czy morze jakiś kompaktowy SUV, w lekkim terenie też sobie poradzi a w mieście spisze się lepiej
Podobne auta z podobnymi silnikami
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Amerykańskie V8
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
i coś mniejszego
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
slawer
Początkujący
 
Posty: 66
Miejscowość: Ruda Śląska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Akumulatory magazynują energię ze słońca i wiatru
    Jednym z głównych wyzwań związanych z wykorzystaniem odnawianych źródeł energii jest jej magazynowanie, co pozwoliłoby na zrównoważenie popytu na energię oraz jej podaży. Renault opracowuje rozwiązania ...
    Toyota Corolla TS kombi GR Sport oczami Kuby Przygońskiego
    Toyoty w wersjach GR Sport to połączenie codziennej użyteczności z dynamicznym charakterem rodem z Toyota Gazoo Racing. Możliwości Corolli TS kombi GR Sport przetestował Kuba Przygoński, jeden z najbardziej wszechstronnych ...