Lekkie stuknięcie w drzewo

lekkie stuknięcie w drzewo

23 Wrz 2016, 23:35

Hej,
dziś zawracając na ślepym zaułku lekko pyknąłem w cienkie drzewo. Prędkość prawie zerowa, jechałem może z 5 km/h. Usłyszałem lekkie pyknięcie. Prawdopodobnie uderzyłem zderzakiem albo hakiem, ale nie widzę gołym okiem żadnych uszkodzeń. Czy coś mogło się stać z konstrukcją samochodu?
Pozdrawiam.
smule
Obserwowany

Auto: BMw E53

Re: lekkie stuknięcie w drzewo

28 Wrz 2016, 19:15

smule napisał(a):Czy coś mogło się stać z konstrukcją samochodu?
Przy takiej prędkości na pewno nic się nie stało z "konstrukcją samochodu". Jeżeli udeżyłeś zderzakiem i nie widać śladu to to co słyszałeś mogło to być chwilowe odkształcenie tworzywa z którego jest zderzak, ewentualnie mogły puścić jakieś zaczepy zderzaka.
Jak uderzyłeś hakiem to śladów nie znajdziesz :)
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3299
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...
    Nowy Nissan LEAF - Czy wiesz, że... Nowy Nissan LEAF - Czy wiesz, że...
    1. Korzystając z wyjątkowej aplikacji CARWINGS , kierowca może "zadzwonić" do swojego samochodu, aby sprawdzić stan naładowania akumulatora lub wyszukać w pobliżu stację ładowania, skorzystać z usługi Google Send-To-Car, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alufelgi, Bentley Motors
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      guliano-56
      Nissan, MTN Kielce, Drift Team