Lekkie stuknięcie w drzewo

lekkie stuknięcie w drzewo

23 Wrz 2016, 22:35

Hej,
dziś zawracając na ślepym zaułku lekko pyknąłem w cienkie drzewo. Prędkość prawie zerowa, jechałem może z 5 km/h. Usłyszałem lekkie pyknięcie. Prawdopodobnie uderzyłem zderzakiem albo hakiem, ale nie widzę gołym okiem żadnych uszkodzeń. Czy coś mogło się stać z konstrukcją samochodu?
Pozdrawiam.
smule
Obserwowany

Auto: BMw E53

Re: lekkie stuknięcie w drzewo

28 Wrz 2016, 18:15

smule napisał(a):Czy coś mogło się stać z konstrukcją samochodu?
Przy takiej prędkości na pewno nic się nie stało z "konstrukcją samochodu". Jeżeli udeżyłeś zderzakiem i nie widać śladu to to co słyszałeś mogło to być chwilowe odkształcenie tworzywa z którego jest zderzak, ewentualnie mogły puścić jakieś zaczepy zderzaka.
Jak uderzyłeś hakiem to śladów nie znajdziesz :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Nissan LEAF Nowy Nissan LEAF
    Przenosząc technologię Zero emisji na nowy poziom, nowy LEAF produkowany w Europie będzie miał swój światowy debiut w Genewie. Nowy LEAF, który został zaprojektowany i opracowany ze szczególnym uwzględnieniem ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      Helikopter - loty wycieczkowe