Leon 2 problem z kołem

leon 2 problem z kołem

17 Kwi 2019, 16:07

Witam wszystkich.Mam mianowicie mały problem,kupiłem Seata leona 2 i nie zauważyłem że nie mam tego adaptera czy jak to mówią złodziejki do odkręcenia kola.Chciałbym kupić zamówić tylko nie wiem jaki to rozmiar i gdzie to zamówić.
misiek124
Nowicjusz

Re: leon 2 problem z kołem

17 Kwi 2019, 18:16

To juz nie czasy złodziejstwa felg z pod bloku. Ja nie polecam bo z tym jest dużo problemów gdy nasadka się wyślizga lub ją zgubisz. Ale jak już tak bardzo chcesz to trzeba odkręcić jedna śrubę dotychczasowa i do niej dobrać długość i grubość, kupisz w sklepie z częściami lub internet
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

Re: leon 2 problem z kołem

20 Maj 2019, 20:07

Lepiej pozbyć się tych adapterów tak jak pisze @Kao i mieć spokój. Dorobisz sobie nasadkę i niech ci zginie gdzieś, bo to się zdarza i co wtedy? Znowu będziesz miał problem.

Dzisiaj tak felg nie kradną bo ciężko sprzedać i nie opłaca im się.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działa Toyota Safety Sense? Jak działa Toyota Safety Sense?
    Toyota Safety Sense (TSS) to pakiet który składa się z kilku systemów bezpieczeństwa i ma za zadanie zapobiegania kolizjom lub ograniczeniom ich skutków. Opisujemy poniżej systemy które wchodzą ...
    Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik
    Podczas majowej prezentacji Scanii w Trier (Niemcy) poznaliśmy nową serię R wyposażoną w silniki V8. Wśród prezentowanych samochodów musiała oczywiście być Scania R z 730-konnym silnikiem. Jest to obecnie najmocniejszy ...

•