LESZNO - Janusz Przybyla, ul Lowiecka 43

30 Gru 2009, 21:53

Witam,

Choć warsztat sprawia na poczatku wrażenie solidnego (dużo aut różnych marek na placu) to z czasem można się przekonać, że facet który tam pracuje tylko gada a ma słabe pojęcie o samochodach których naprawia. Co prawda rzecz, którą mi wymienili zrobili prawdopodobnie dobrze, ale zamiast wymienić uszczelki o które ich prosiłem, zrobili to na jakiś biały silikon. Źle poskładali osprzęt, połamali parę plastików, a zamiast wtyczki poskręcać na swoje miejsce, ściągneli je za pomocą opasek! Ponadto chcieli oddać auto niesprawne (tlumacząc, że to wina gazu albo tego, że takie było przed oddaniem), a jak już zrobili to co zepsuli, to chcieli za to wziąć pieniądzę. Od uczniów się potem można dowiedzieć, że nie jest się pierwszym, który narzeka na źle lub niedokładnie wykonaną usługę. NIE POLECAM I OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Niestety muszę dodać, że błędnie złożyli rozrząd przez co źle działał napinacz łancucha rozrządu. Aktualnie od ponad 10 dni moje auto stoi z powodu UKRĘCONEGO WAŁKA ROZRZĄDU. Z takimi fachowcami to aż chcę się pracować!
Camel-
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Leszno

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Silnik 2.5 D-4D w Hiluxie Powerboost
    W Toyocie Hilux wzmocnione mogą być obydwa silniki Diesla, tj. 2.5D-4D i 3.0 D-4D. Ten pierwszy zyskuje 23 KM mocy (do 167 KM), oraz 67Nm momentu obrotwego (do 410 Nm). Silnik 3.0 D-4D w Hiluxie Powerboost będzie rozwijał ...