Lewe lusterko do Toyoty Corolli Exx

26 Lip 2017, 11:02

Witam. Otóż wczoraj wydarzyła się przykra i pechowa sytuacja. Podczas jazdy na prostej drodze bażant z pobocza postanowił wystartować i pech chciał, że uderzyliśmy w niego lusterkiem. Siła była tak mocna, że oderwało lusterko. Na poboczu znalazłem samą obudowę lusterka bez środka. Chciałbym kupić nowe lusterko, znalazłem oferty sprzedaży na internecie, ale tu rodzi się problem. Nie wiem jaką mam wersje auta. Na dowodzie rejestracyjnym nie ma takowej informacji. Wiem tylko, że jest to Corolla 1.8 z 2007 roku, wersja amerykańska. Czy do niej bez problemu podejdzie europejskie lusterko? W serwisie powiedzieli nam, że nowe lusterko będzie kosztowało 500, a na internecie można znaleźć za 150. Dlatego proszę o pomoc w prawidłowym doborze lusterka do mojego auta :)
hubertw
Obserwowany
 
Posty: 1
Zdjęcia: 1
Auto: Toyota Corolla Exx

26 Lip 2017, 13:08

Powinno byc to samo. Pamietaj zeby porownac ilosc pinów/kabelkow w kostce do lusterka
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16132
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [2018] Alpine A110
    Przez kilka ostatnich lat słyszało się tylko o znikaniu kolejnych marek. W końcu mamy jakąś reaktywację. Francuski Alpine (nie, nie producent car audio) przedstawił model A110 nawiązujący do protoplasty. Technicznie - 1,8 ...