Lokalizator samochodowy GPS

Lokalizator samochodowy GPS

31 Mar 2016, 14:45

Witam, posiadam Nissana Almerę jakiś czas temu zakupiłem Lokalizator Samochodowy GPS "ORLLO SPY-CAR". Jaką firme polecacie do montażu. Okolice Warszawy. Prosze o jakieś namiaRY. :D
koratu
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 09 2006
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Nissan Almera
Silnik: 1,9
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

Re: Lokalizator samochodowy GPS

01 Cze 2016, 11:57

Ja swój lokalizator montowałem w siedzibie ikol - LOJACK w okolicy Okęcia. Ale już u nich zakupiłem lokalizator i montaż szybciutko się odbył, bez żadnych problemów.
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Toyota Corolla

25 Mar 2019, 17:40

mi wszystkim zajeli się pracownicy firmy Transmobil, ale nie wiem czy mają taką usługę bo ja miałem lokalizator gps dla floty
mistrzkiero
Nowicjusz

12 Cze 2019, 17:08

Również korzystałem z Transmobil i bardzo jestem zadowolony - idealne rozwiązanie dla firm
Janek33
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak korzystać z klimatyzacji, by działała skutecznie? Jak korzystać z klimatyzacji, by działała skutecznie?
    Latem jednym z najbardziej cenionych elementów wyposażenia samochodu jest klimatyzacja. Ale jak każdy układ w aucie wymaga odpowiedniej obsługi. Wyjaśniamy, jak korzystać z klimatyzacji, by działała skutecznie i przez ...
    Dzikie zwierzęta wiosną, a bezpieczeństwo na drogach Dzikie zwierzęta wiosną, a bezpieczeństwo na drogach
    Wiosną dzika przyroda budzi się do życia i zwierzęta stają się bardziej aktywne. Wiele gatunków ptaków wraca z cieplejszych rejonów świata i rozpoczyna okres godowy. Jaki to ma związek z bezpieczeństwem ...

•