Małe, 4-drzwiowe do miasta - 15tys.

Małe, 4-drzwiowe do miasta - 15tys.

18 Lis 2016, 12:55

Witam,

Zastanawiam się za jakim autkiem się rozglądać dla żony. Autko będzie robić trasy po 20km i praktycznie po miescie, tak że prędkości powyżej 120kmh są nieznaczące. Rocznie około 5-7tys km. Tymczasowo jeżdzi Alfą 166 Jtd ze spalaniem ponad 10L, dlatego potrzebne coś małego i ekonomicznego.

Mam postawione następujące wzmagania:

- małe, ale 4 drzwi i 4 osoby muszą wygodnie siedzieć
- Automatyczna skrzynia
- Klimatyzacja
- zrywne , tzn nie mulące na pierwszych biegach do 60kmh (miasto)

a ode mnie dodam:
- łatwo do zdiagnozowania w razie awari
- dobry/tani dostęp do części
- możliwość własnej naprawy bez konieczności za każdym duperelkiem do serwisu, żadnych wynalazków słynących z kiepskiej elektroniki, częsci.

Mój typ narazie to Smart Forfour 2004-2006 ponieważ mam dostęp do części i "wiedzy".

Za czym możnaby tu się rozglądać ?
sonic64
Nowicjusz

Miejscowość: GT / Gostyń

Re: Małe, 4-drzwiowe do miasta - 15tys.

18 Lis 2016, 15:28

Fiat Grande Punto, Renault Clio III, Opel Corsa D
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 101
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Pięćsetny, a zarazem ostatni Lexus LFA opuszcza fabrykę Pięćsetny, a zarazem ostatni Lexus LFA opuszcza fabrykę
    14 grudnia biały LFA w wersji z pakietem Nürburgring, ostatni z planowanych 500 supersamochodów, opuścił specjalnie wydzielony przez TMC zakład produkcyjny w fabryce Motomachi w japońskiej prefekturze Aichi. W ...

•  
    • Chrysler 200 S
      Audi R8, biały - start
      Drift Audi Quattro
      Renault Megane Cabrio