Mały samochód dla początkującego.

Mały samochód dla początkującego.

26 Kwi 2016, 15:28

Siemanko :)
Jestem nowy na forum więc też proszę o jakąkolwiek wyrozumiałość :D
Nie długo będę zdawać prawo jazdy i zastanawiam się jaki samochód kupić, nie pracuję więc nie będę miał zbytnio kasy na comiesięczne naprawianie wozu więc chciałbym coś mniej awaryjnego.
Najlepiej byłoby gdyby był w miarę mały coś typu cinquecento, polo, corsa b itd , chętnie kupię coś w gazie.
Codziennie samochodem będę jeździć jakieś 30 km i od czasu do czasu wyjechałbym nim w dłuższe trasy więc chciałbym żeby był bardziej dynamiczny ( nie chcę stresować się przy wyprzedzaniu innego samochodu )
Na ten wydatek będę miał około 5-6 tyś.
Dzięki za pomoc :)
duli28
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Mały samochód dla początkującego.

26 Kwi 2016, 17:14

Do oględzin bierz dobrego mechanika i kieruj się stanem technicznym a nie wizualnym. W tym budżecie i tak perły nie dostaniesz. Oglądaj spód i sprawdzaj jak udokumentowane są ewentualne naprawy, na jakich częściach, kiedy itp.
Kieruj się stanem auta a nie marką czy modelem. O wyborze można mówić jak ma się jednak większy budżet :(
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska

26 Kwi 2016, 18:21

Najpierw zdaj prawko a póżniej pytaj taka dobra rada :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

26 Kwi 2016, 19:53

W sumie racja ;) Ale wolałbym wcześniej się dowiedzieć czego szukać za taką kasę :)
duli28
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce
    Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce to jesienne pułapki pogody, które zwiększają niebezpieczeństwo kolizji. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przypominają jak prowadzić samochód w takich warunkach. ...
    Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Mazda rim
      Nissan 350Z