Mam problem z rejestracja auta z Czech

Mam problem z rejestracja auta z Czech

13 Gru 2010, 18:36

Witam,

Mam problemi z rejestracją samochodu z Czech tj. samochód przyjechał na lawecie wyrejestrowany wcześniej z Czech bez I cz. dowodu rejestracyjnego. Kupiłem w komisie i problem bo Urząd odmówieł rejestracji. W jaki sposób zarejestować samochód (wszysktie inne dokumenty są ok brakuje tylko I cz. dowodu który jak mnie poinformowano przy wyrejestrowywaniu oddano w czeskim urzędzie)
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Dariusz
andri36
Nowicjusz

Miejscowość: Czechy

Re: Mam problem z rejestracja auta z Czech

13 Gru 2010, 18:40

andri36 napisał(a):Z góry dziękuję za odpowiedź.

Przed chwila dałem Ci wskazówki do poprzedniego postu....
Sam jestem ciekawy jak on z tego wybrnął...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

13 Gru 2010, 18:48

I co z tymi samochodami z Czech nikt nic nie wiem ??? Podobno tam jest takie prawo że odbierają I cz. przy wyrejestrowywaniu ;-(
andri36
Nowicjusz

Miejscowość: Czechy

13 Gru 2010, 18:55

andri36 napisał(a): Podobno tam jest takie prawo że odbierają I cz. przy wyrejestrowywaniu ;-(

Tego nie wiem.Podalem Ci namiary do człowieka który tez miał problemy z rejestracją samochodu z Czech bo brakowało mu własnie małego DR.Zwróć się do niego i spytaj sie jak on to rozwiązał i moze tobie tez cos pomoze...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...
    Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...

•