Mandat z zagranicy którego nigdy niewidziałam na oczy

Mandat z zagranicy którego nigdy niewidziałam na oczy

16 Kwi 2010, 18:13

Dostałam mandat z zagranicy którego nigdy niewidziałam na oczy .Za parkowanie bez okazanego pozwolenia ,bądź biletu parkingowego .Nie wiem co mam z tym zrobić,gdzie sie zgłosić.Prosze odp :neutral:
raban111111
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Mandat z zagranicy którego nigdy niewidziałam na oczy

16 Kwi 2010, 20:28

raban111111 napisał(a):Dostałam mandat z zagranicy którego nigdy niewidziałam na oczy .Za parkowanie bez okazanego pozwolenia ,bądź biletu parkingowego .Nie wiem co mam z tym zrobić,gdzie sie zgłosić.Prosze odp :neutral:

Wyjebać do smieci, dostałe takich wiele min w Budapeszcie:)
MajkPZM
Zaawansowany

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini! SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini!
    SKODA Citigo zajęła 1. miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu 2013 roku. Model Citigo od momentu wprowadzenia na rynek cały czas zajmował bardzo wysokie pozycje, jednak pierwszy raz udało ...
    Moto Sport & Tuning Show 2015 / relacja Moto Sport & Tuning Show 2015 / relacja
    Pierwsze Targi Pojazdów Sportowych i Tuningu – Moto Sport & Tuning Show odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Było to jedyne takie wydarzenie w Warszawie, gdzie można było zobaczyć samochody sportowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI