Matura z polskiego - prezentacja, szukam pomocy

Matura z polskiego - prezentacja, szukam pomocy

21 Gru 2009, 14:10

Cześć,

Szukam małej pomocy na temat mojej prezentacji: Przedstaw na wybranych przykładach obrazy Niemców w literaturze XX wieku

Czy ma ktoś jakieś sugestie na ten temat? Zaznaczam, że już prawie mam ją gotową – ale potrzebuję opinii innych ludzi, być może ominąłem to czego nie wolno mi było ominąć :)
Ostatnio edytowany przez samochodowski, 02 Sty 2010, 02:12, edytowano w sumie 1 raz
samochodowski
Nowicjusz

Miejscowość: nie powiem

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie
    FIAT 500 L - stylistycznie włoska nowość nawiązuje do miejskiej, kultowej 500-setki, jest autem zbudowanym z myślą o rodzinie. Będzie go można podziwiać podczas targów MOTOR SHOW 2013 w Poznaniu. Większością wymiarów ...
    Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi Auto Moto Eko
      Oldtimer, silnik
      Paweł Trela i Kuba Przygoński na podium z pucharami
      VTG Corvette