Mazda 323F - pedał sprzegła, zamarznieta szyba

19 Gru 2009, 23:49

nie wiem czy to jest problem techniczny czy po prostu mała wada i tak byc ale wole sie upewnic.

jak puszczam pedał sprzegła to na samym koncu jak juz noge odrywam od pedała słychac odgłos tego pedała. Taki luz jakby. :razz: Troche to denerwujace zeby przy kazdej zmianie biegu to słychac. Musze naprawde leciutko i delikatnie oderwac noge z pedała zeby nic sie nie odezwało. Czy to jest wada i cos sie dzieje ze sprzegłem czy to porpostu tak ma bo ma juz swoje lata ale nie jest to wada?

Mam Mazde 323F 95r. 1,5 benz.

Druga sprawa jest to ze dzis jak chciałem jechac to, zamarzła mi tylko lewa czesc przednej szyby. Po prawej stronie oraz na dole było okej. Jechałem i nic nie widziałem a ze przejechałem tylko 1,5 km to nie zdazyła mi sie odmrozic. :lol:

Pytam bo dziwne ze tylko od strony kierowcy mi zamarazła...
bartek0386h
Początkujący
 
Posty: 68
Miejscowość: Mazury
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Siedmiomiejscowy Lexus RX
      Jak podaje japoński magazyn Mag-X, premiera wydłużonej wersji bestsellerowego crossovera Lexus RX z kabiną o trzech rzędach siedzeń ma nastąpić już na jesiennym Tokyo Motor Show, a do sprzedaży ruszy w styczniu 2018. Według ...
      Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli
      Najważniejszymi punktami są ekologiczne koncepcje samochodów, napęd na wszystkie koła samochodów użytkowych VW i specjalistyczne zabudowy. Dodatkową atrakcją technologiczną jest Prototyp eT! Na najważniejszych ...