Mazda6

17 Wrz 2010, 19:14

Witam,zastanawiam się nad zakupem mazdy6 z2002-2004roku w kwocie do 27.000zl,interesuje mnie tylko silnik benzynowy ktory bym chciał zagazować,chyba ze będzie juz z gazem,co myślicie na temat tego autka?jaki silnik ?2,0-2,3l czy wiekszy?może ktoś taki już ma?jak jest z kosztami takiego samochodu tj.eksplatacji,prosze o wszystkie za i przeciw,dodam ze autko ma być na dłuższy czas,mam syna 6 lat i drugie w drodze więc czy jest wystarczająco duze ?z góry dziękuje za wszystkie info.
koval76
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: ostrowiec sw

17 Wrz 2010, 21:20

Jeśli chodzi o MAZDY benzynowe,to nie masz lepszych aut na rynku, w tej klasie :!:( łańcuch rozrządu)Nie wszystkie silniki jednak są godne polecenia,z tych lat najlepsze silniki to 1.8 oraz 2.0,w te silniki celuj,nic mi nie wiadomo o zagazowywaniu tych silników.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8482
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

17 Wrz 2010, 22:48

Najlepiej będzie jak się przymierzysz ale myślę, że nie powinieneś narzekać na brak miejsca w szóstce bo jest całkiem przestronna.
lucky_man
Początkujący
 
Posty: 96
Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak bezpiecznie podróżować z psem?
    Wyjeżdżając z psem należy zadbać o jego bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Jazda samochodem, przyspieszanie, hamowanie, głośna muzyka czy praca silnika, są dla naszego pupila bardzo stresujące. Pamiętajmy, że odpowiednie ...