Mechanik Warszawa

01 Lut 2013, 11:36

Witam, mam do Was pytanie... Znacie może jakiegoś dobrego mechanika w Warszawie w okolicach Pragi Południe? Generalnie mam taki problem, że autko podczas jazdy zgasło... potem nie chciało zapalić, potem odpaliło, jeździło z 3 dni, potem znów nie chciało odpalić. Przyjechał Pan Mechanik i po manualnym sprawdzeniu samochodu stwierdził, że to pompa wtryskowa... Żeby się upewnić chciałabym go jeszcze podłączyć pod komputer... Możecie mi polecić warsztat w którym wykonują diagnostykę komputerową? Najlepiej z dojazdem do klienta...Z góry dziękuję :)
kinieek
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: VW Polo
Silnik: 1.9 sdi
Paliwo: Diesel

01 Mar 2013, 18:36

Jeżeli jeszcze aktualne to polecam Green Car , są w Wolicy ale warto podjechać bo robią dobrą robotę. Znajdz na fejsie Green Car specjalistyczna stacja Obsługi i napisz tam
azielinski
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 08 02 1968
Auto: honda

19 Mar 2013, 20:27

Ja autko serwisuję tylko i wyłącznie w Honda Plaza. Jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów. Zawsze świetnie zajmą się moim autkiem - szczególnie pan Arkadiusz, a Pani Karolina z recepcji serwisu robi pyszną kawkę :) Podejście zarówno do klienta jak i do samochodów mają tam bdb
mariusz867
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: BMW

09 Lip 2013, 07:34

Witam,
Polecam w Warszawie warsztat Auto Serwis Kaliska, są bardzo fachowi i jest u nich możliwość naprawy na kredyt (we współpracy z Lucas Bankiem). Nie wiem tylko czy dojeżdżają do klienta, ale zawsze możesz zadzwonić i spytać.
Pozdrawiam
szibi
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Audi A4

28 Wrz 2013, 15:18

Ja autko serwisuję tylko i wyłącznie w Honda Plaza. Jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów. Zawsze świetnie zajmą się moim autkiem - szczególnie pan Arkadiusz, a Pani Karolina z recepcji serwisu robi pyszną kawkę :) Podejście zarówno do klienta jak i do samochodów mają tam bdb


Hehe, ja od nich kupiłam swoją Hanię i też mam o nich bardzo dobre zdanie. Chociaż nie musiałam jej do tej pory naprawiać, to sprawdzali mi ją przed kupnem (bo brałam używkę) i wszystko co mówili, potwierdziło się w użytkowaniu na drogach. Kawy nie pijam więc nie wiem jak smakuje ;-)
Ale wiem, że czasami mają promocje na badanie komputerowe i inne więc może warto do nich zadzwonić czy szukać info na stronie www.
rokita
Nowicjusz
 
Posty: 19
Prawo jazdy: 18 07 1997
Auto: Honda Accord
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

31 Gru 2013, 12:44

Zna ktoś dobry warsztat, który zapewnia autko zastępcze? Niestety moja słuzbowa skoda trzaśnięta i jakiś czas nią nie pojeżdżę... :bored:
Ostatnio edytowany przez maciekluka, 31 Gru 2013, 13:04, edytowano w sumie 1 raz
maciekluka
Początkujący
 
Posty: 71
Auto: renault laguna

31 Gru 2013, 12:58

Auto grzecznościowe na bank dostaniesz w Auto Babicach. Jaka jest forma rozliczenia – nie wiem, poguglaj sobie ich stronę www. Ja akurat jeździłem do nich z Oplem zony, ale spokojnie mogę polecić. :ok:
kolorowy
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: Łódź
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: renault
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2008

04 Mar 2014, 11:42

Ja znam b. dobrego mechanika, umie naprawic wszystko i nie zdziera kasy.Od lat do niego jezdze z kazdym problemem
Glownie umawiam sie z nim prywatnie na naprawy
namiar: 510 117 202 Sebastian
tomek125
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 06 2006
Auto: Honda Civic