Media Markt Car Audio Show w Legnicy 23 i 24 sierpnia

22 Sie 2008, 19:51

"Media Markt Car Audio Show odbędzie w się w Legnicy już po raz drugi. Na dwudniowej imprezie zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia w dziedzinie car audio, multimediów i nawigacji samochodowej. Podobnie jak w ubiegłym roku, organizatorzy zapraszają importerów, dystrybutorów, producentów oraz instalatorów sprzętu audio-video pragnących zaprezentować swoją aktualną ofertę.

Jest to jedyna tego typu impreza w zachodniej Polsce. Impreza ta jest niepowtarzalną okazją do poznania najnowszych rzwiązań technicznych w tej branży.

W trakcie imprezy odbędą się zawody car audio posiadające rangę ostatnich w tym sezonie eliminacji Mistrzostw Polski :

- Sound Off -konkurencja na najlepszą jakość dźwięku i instalacje w samochodzie;
- dB Drag Racing -konkurencja na najwyższy poziom ciśnienia akustycznego osiągniętego w samochodzie
- liga ESPL - konkurencja na najwyższy poziom głośności uzyskany w samochodzie dopuszczonym do ruchu ulicznego

Swój udział w mistrzostwach potwierdzili Mistrzowie Polski i Europy.

Impreza „Media Markt Car Audio Show” , odbędzie się 23 i 24 sierpnia na terenie Centrum Handlowego „Ferio” w Legnicy przy ulicy Chojnowskiej 41.

Program

Sobota 23.08.2007r.
• 8:00 Przygotowanie stoisk na terenie imprezy parking Galerii "Ferio"
• 9:00 Otwarcie biura zawodów. Rejestracja zawodników Sound Off
• 9:30 Zamknięcie listy startowej zawodników Sound Off
• 10:00 Rozpoczęcie zawodów
• 10:30 Prezentacje wystawców i sponsorów
• 19:00 Zakończenie pierwszego dnia wystawy
• 21:00 - do bardzo późna wieczorne spotkanie - bankiet

Niedziela 24.08.2007

• 10:00 Otwarcie drugiego dnia eliminacji
• 10:30 Otwarcie biura zawodów i rejestracja zawodników ESPL i dB Drag
• 11:30 Zakończenie rejestracji zawodników db Drag i ESPL
• 12:00 Rozpoczęcie zawodów dB Drag Racing i ESPL
• 17:30 Wręczenie pucharów
• 18:00 Zakończenie imprezy"

sorry, że tak późno ale wczoraj się dowiedziałem.
kociub
Początkujący
 
Posty: 151

23 Sie 2008, 13:33

Byłem tam dzisiaj właśnie wróciłem.
Powiem, że pierwszy dzień troszeczkę mnie zawiódł. Spodziewałem się większej ilości zawodników. Nikogo nie było z poza Polski. Jednak, niektóre przebudowy pokazywały prawdziwy poziom. Łeb mnie strasznie boli ,od tej muzyki, bolesne ale i ciekawe doświadczenie. Sędziowie reprezentowali naprawdę mistrzowską klasę, przyczepiali się do wszystkiego i traktowali ,każdego według klas na równi, co jest bardzo pozytywne. Dzisiejszego dnia nie polecam, bo to tylko oglądanie, prawdziwa zabawa będzie jutro czyli wybory najlepszych przebudów i konkurs decybeli.
kociub
Początkujący
 
Posty: 151

13 Wrz 2008, 15:36

krótki film z tej imprezy

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Jakość dobra, czas 3min, pojemnosc 222mb

zapraszam do oglądania.
houseboy
Nowicjusz
 
Posty: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Niesprawne hamulce - plaga na polskich drogach
    Instytut Transportu Samochodowego zbadał popularne w Polsce płyny hamulcowe. Wyniki badań są zatrważające. Wiele z nich nie spełnia wymaganych norm. A polscy kierowcy często nie zwracają uwagi na to, co płynie w układach ...