Megane II dzwiek z wydechu

Megane II dzwiek z wydechu

29 Wrz 2016, 12:05

Mam drazniacy problem z dziwnym dźwiękiem dochodzacym z tłumika. Przy ruszaniu jest dźwięk jakby wpadał w drgania i o coś uderzał. Sprawdzalem z mechanikiem który stwierdził że jest połamaną jakąś siatką wewnątrz tłumika w pudle i to lata mi w tlumiku. Niestety tłumik mam w całości i nie da rady odkręcić końcowej części. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego bez konieczności wymiany całego tłumika?
tomjk
Nowicjusz

Auto: Renault Megane II PhI

Re: Megane II dzwiek z wydechu

29 Wrz 2016, 16:18

W gre raczej wchodzi wymiana, no chyba że przetniesz na pół i zaspawasz poźniej, ale raczej to sie nie kalkuluje.
zielonek
Aktywny

Auto: P 206
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech
    Wynik badania instytutu Center of Automotive Management (CAM): Audi najlepszym w Niemczech producentem branży motoryzacyjnej segmentu premium, pod względem bilansu emisji dwutlenku węgla . - Dzięki współczynnikowi ...
    SsangYong Y400 - nowy model flagowego SUV-a SsangYong Y400 - nowy model flagowego SUV-a
    SsangYong odsłonił nazwę oraz pokazał wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny modelu Y400. Opracowywany przez SsangYonga nowy model flagowego SUV-a znany był pod nazwą projektową "Y400". Firma zdecydowała się nadać nowemu samochodowi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Kadjar
      Mitsubishi Eclipse Cabrio
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 17
      MINI Cooper S Paceman, wnętrze, przód