Mercedes vito 2,2 cdi problem z silnikiem

mercedes vito 2,2 cdi problem z silnikiem

12 Lis 2009, 17:26

Witam mam problem z silnikiem vito 112 CDI 2,2 l gaśnie mi podczas jazdy ,po cofnięciu stacyjki i odczekani kilku sekund pali i jedzie dalej prośże o pomoc dzienkuje
polinski-ireneusz
Nowicjusz

Miejscowość: zilona gora
  • Re: mercedes vito 2,2 cdi problem z silnikiem

12 Lis 2009, 18:07

polinski-ireneusz napisał(a):Witam mam problem z silnikiem vito 112 CDI 2,2 l gaśnie mi podczas jazdy ,po cofnięciu stacyjki i odczekani kilku sekund pali i jedzie dalej prośże o pomoc dzienkuje

Ja bym obstawiał czujnik obrotów wału

Bo jak rozumiem dzieje się to jak mesiak się nagrzeje?
    superges
    Początkujący

Miejscowość: Śląsk

Re: mercedes vito 2,2 cdi problem z silnikiem

12 Lis 2009, 18:21

po prostu resetujesz kompa podjedź do jakiegoś komputerowca niech go podłączy no i coś tam pokaże jakiś błąd spróbuj jeszcze odłączyć klemę od akumulatora na chwilkę
    gibaj

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porady dla kierowców przed wyjazdem na wakacje Porady dla kierowców przed wyjazdem na wakacje
    Dobre i sprawdzone w serwisie opony, prawidłowe ciśnienie, odpowiednia głębokość bieżnika, wyposażenie awaryjne – to najważniejsze elementy, które należy sprawdzić przed podróżą autem na wakacje. Ważna ...
    Hyundai Veloster oraz Veloster Turbo Hyundai Veloster oraz Veloster Turbo
    Podczas targów motoryzacyjnych NAIAS 2018 w Detroit Hyundai zaprezentował nowy model Veloster i Veloster Turbo. Awangardowy projekt samochodu jest efektem współpracy projektantów z Korei oraz Stanów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DS 7 Crossback, środkowa konsola z wyświetlaczem
      Ford Mustang Fastback, 1968 rok
      TAXI Nissan Drift
      Audi R18 ultra - Audi MotorSport, 13