Mercedes w124 200d 1988r. czujnik prędkości, podłączenie GAL

27 Cze 2014, 14:48

Witam.
Jeśli mój problem nie trafił w odpowiedni temat to przepraszam bardzo, niezbyt często korzystam z forum.
Mój problem związany jest z nawigacją w radiu Becker Traffic Pro High Speed. Kupiłem taki odtwarzacz za 300zł w stanie zbliżonym do nowego, dodatkowo dokupiłem mapy ponad 100zł, więc chcę tę sprawę doprowadzić do końca. Z uzyskanych informacji, żeby uruchomić nawigację wymagana jest kalibracja, a nie zostanie ona wykonana bez podłączonego czujnika prędkości.
Pytanie brzmi, czy w moim modelu MB 124 z 88r. z dwulitrowym dieslem 200d, skrzynia 4 biegowa, wersja bez termometru i obrotomierza, możliwe jest podłączenie GAL? pozdrawiam :)

Ostatnio podbity przez eldasensei, 27 Cze 2014, 14:48
eldasensei
Nowicjusz

Prawo jazdy: 20 11 1990
Auto: Mercedes w124 200D
Silnik: 2.0D 72KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1988

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco, ustąp pierwszeństwa motocykliście
    Okres letni to pełnia sezonu motocyklowego, dlatego właśnie w czasie wakacji motocykliści najbardziej narażeni są na udział w wypadkach. Wielu tragicznych zdarzeń można by uniknąć dzięki poprawie bezpieczeństwa jazdy kierowców ...
    Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...

•