Mocny wozek do 20-25 tys

Re: Mocny wozek do 20-25 tys

29 Maj 2010, 08:26

No Subaru bardzo fajne. Podoba mi sie, ale jednak wole cos europejskiego. Fiat, hmm, fajna maszyna. Czekam na jeszcze jakies propozycje.
Pewnie Focusa RS nie kupi za te pieniadze?
Yakuza144
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ostrołęka

Re: Mocny wozek do 20-25 tys

29 Maj 2010, 12:41

A więc sprawa ma sie następująco to Corrado VR6 ma 190KM,1993rok,cena to 15tys do małej negocjacji,synek go sprzedaje ponieważ ma dziecko w drodze i potrzebuje jakieś kombi.Jest jedno ale na dziś ma umówionego jakiegoś gościa który ma przyjechać i obejrzeć ale kolo mi powiedział że da mi znać czy auto poszło czy nie więc jak coś to odrazu dam znać :smile:
TFSI
Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka otrzymał pięć gwiazdek w testach Euro NCAP Opel Mokka otrzymał pięć gwiazdek w testach Euro NCAP
    Niezależna organizacja konsumencka Euro NCAP (Europejski Program Oceny Nowego Pojazdu) przyznała kompaktowemu SUV-owi Mokka pięć gwiazdek. A zatem kolejne auto wyprodukowane przez Opla otrzymało od Euro NCAP najwyższą ocenę. ...
    Bezpieczna jazda w nocy Bezpieczna jazda w nocy
    Jazda w nocy poza obszarem zabudowanym jest bardziej niebezpieczna i trudniejsza niż za dnia. Podstawowym powodem jest ograniczony zasięg widzenia drogi, przeszkód oraz innych uczestników ruchu drogowego. "W ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11