Mokry schowek pod nogami pasażera Renault Megane 2

21 Wrz 2021, 20:20

Witam. Którędy może jeszcze woda się wlewać? Odpływy pod szybą udrożnione, klimatyzacji też,dziasiaj po deszczach znowu schowek mokry pod nogami od strony pasażera , już mnie szlak trafia. O schowku w drzwiach już nie wspomnę. Pierwszy i ostatni raz kupiłem renault. Chyba najwyższa pora pożegnać się megane 2
Jacek390
Nowicjusz
 
Posty: 17

22 Wrz 2021, 08:59

Przecież to nie kwestia Megane, w Golfach też lubiła się woda lać do środka :roll:

Sprawdź podszybie i dach, może ruda się przeżarła gdzieś. Ewentualnie odpływ mógł się rozpiąć, jest drożny ale przecieka wyżej.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

22 Wrz 2021, 09:25

W A4B6 też mi się to zdarzało :)
barkaszz
Nowicjusz
 
Posty: 3

22 Wrz 2021, 10:03

W Megane 2 często zapychały się odpływy (są dwa w podszybiu) lub przy większych opadach nie dają rady i wtedy woda może się przedostawać właśnie jakoś za schowkiem tym pod deską i leci wprost na wycieraczkę pasażera, a później pojawia się w schowku pod nogami.

Jak masz otwierany dach to bardzo często też problemem mogą być uszkodzone wężyki odprowadzające wodę i tu tez woda potrafi się pojawić pod nogami.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

22 Wrz 2021, 14:55

Szyberdachu nie ma odpływy były sprawdzone i udrożnione przy okazji. Także patowa sytuacja.
Jacek390
Nowicjusz
 
Posty: 17
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Elektryczna Toyota C-HR i model IZOA
    Toyota zaprezentowała na targach Auto Shanghai 2019 dwa nowe modele elektryczne. Nowa Toyota C-HR oraz spokrewniony z nią model IZOA to pierwsze samochody elektryczne na baterie Toyoty, które zadebiutują w Chinach. ...
    Moc zamknięta w żelu
    Pierwsze powstały jeszcze w połowie ubiegłego wieku. Obecnie znajdują coraz szersze zastosowanie także jako akumulatory samochodowe. Choć po dziś dzień niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić elektrolitu w innej postaci ...