Montarz centralki seat ibiza

montarz centralki seat ibiza

06 Gru 2011, 08:56

Witam Smile

mam ibize z 2000r poszukuje instrukcje montażu centralki nie wiem jak to zrobić założyć nie chce kupywac nowego kluczyka (w moim uszkodzone sa przyciski zamykanie /otwieranie ) mam w tym aucie centralny zamek ..
chcialbym miec zamykany z pilocika ...zima idzie a otwieranie kluczykiem tego auta to nie lada wyczyn ...juz z 4razy wymienialem bolczyk sprężynki itd(pomiedzy klamka a zamkiem lipne to wszytko aluminiowe,to samo w polo jest..)

bardzo prosze o pomoc jak po kroku to wykonać.. z elektryki mało kumam Sad
za jaka kolwiek pomoc bardzo dziękuje Very Happy
HARIBO
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: dublin -kraków
Auto: Ibiza

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mazda MX-5 SUMMER EDITION - Tylko 10 egzemplarzy w Polsce! Mazda MX-5 SUMMER EDITION - Tylko 10 egzemplarzy w Polsce!
    Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu MX-5 – Summer Edition, która pojawi się w salonach sprzedaży w lipcu br. Oferta obejmuje 10 egzemplarzy MX-5. Wersję Summer wyposażono w silnik 2.0 MZR o mocy ...
    Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper
    W najbliższy weekend, 17 i 18 listopada podczas wystawy 4x4 Offroad Show Poland, polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje klientom model Mitsubishi Pajero Sport. To jedyny egzemplarz tego modelu w Polsce a celem prezentacji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył