REKLAMA
Tegoroczna edycja Lubelskiego Święta Motoryzacji - Moto Session przyciągnęła sporą rzeszę fanów motoryzacji. W weekend na targach motoryzacyjnych nikt się nie nudził, a oglądających zachwycały ekstremalne pokazy stuntu, monster truck demolka, drift taxi, samochody poddane tuningowi czy strefa Detailing Show, a to tylko część atrakcji które zostały przygotowane dla odwiedzających.
Dwie hale pełne były wyjątkowych modeli samochodów i motocykli. W jednej tradycyjnie salon samochodowy, a w drugiej samochody zmodyfikowane, detaling i prezentacje zabudowy systemów Car Audio.
Pogoda była bardzo ładna więc i na otwartym terenie między halami co kilka minut odbywały się pokazy driftu, stuntu i innych ekstremalnych dyscyplin motoryzacyjnych.
Każdy kto lubi dbać o własne auto mógł zobaczyć w strefie detalingu jak prawidłowo dbać nie tylko o lakier i konserwować go ale też o inne elementy w samochodzie które wymagają naszej interwencji żeby zachowały swoją świeżość na długi czas. W ciągu kilku godzin zwykły samochód zamienia się nie do poznania, tu warto wspomnieć o tym że to nie tylko same kosmetyki dają taki efekt ale i praca którą trzeba wykonać.
Zapraszamy do naszej galerii w której znajdziecie sporo ciekawych zdjęć przygotowanych z Moto Session 2018.
Zobacz zdjęcia » Moto Session 2018 - Lublin