Motocykle zabytkowe - oszust mechanik OldtimerbazaR Wrocław

28 Lip 2019, 15:56

Witam!
Jestem posiadaczem kilku pojazdów zabytkowych między innymi motocykla BSA C12 rpr 1957. Pojazd ten oddałem do firmy OldtimerbazaR Wrocław celem wymiany łańcucha głównego wraz z zębatkami, zespołu łańcuszka sprzęgłowego i regeneracji przedniego i tylnego zawieszenia. Właściciel firmy Piotr Kawałek powiadomił mnie, że wykonał całość zlecenia, żądając kwoty wyższej niż początkowo ustalona. Jak się okazało wymienił jedynie łańcuch główny wraz z zębatkami, pozostałych elementów nie. Ponadto uszkodził stacyjkę i gaźnik.
Dotarłem do innego klienta bardzo nie zadowolonego z usług tego zakładu.
Proszę o kontakt osoby, które również zostały oszukane przez Piotra Kawałek lub nie są zadowolone z jakości usług firmy OldtimerbazaR.
Artur 698618176
cietrzew36
Obserwowany
 
Posty: 2

28 Lip 2019, 18:50

Na twoim miejscu byłbym ostrożny w formułowaniu na forum publicznym takich zarzutów czyniąc personalne z imienia nazwiska również zarzuty kryminalne.Właściwym miejscem do rozstrzygania sporów lub czynów przestępnych są-Sąd Cywilny lub Prokuratura.
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 188
Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: 2.0.20VT-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997

01 Sie 2019, 09:50

W sprawie "remontu" motocykla BSA C12 w pracowni OldtimerbazaR złożono stosowne zawiadomienie w Prokuraturze Wrocławskiej. Osoby zainteresowane szczegółami tej sprawy odsyłam do tamtejszej instytucji lub proszę o kontakt ze mną.
Artur Zborowski 698618176
cietrzew36
Obserwowany
 
Posty: 2