Motocykle zabytkowe - oszust mechanik OldtimerbazaR Wrocław

Motocykle zabytkowe - oszust mechanik OldtimerbazaR Wrocław

28 Lip 2019, 16:56

Witam!
Jestem posiadaczem kilku pojazdów zabytkowych między innymi motocykla BSA C12 rpr 1957. Pojazd ten oddałem do firmy OldtimerbazaR Wrocław celem wymiany łańcucha głównego wraz z zębatkami, zespołu łańcuszka sprzęgłowego i regeneracji przedniego i tylnego zawieszenia. Właściciel firmy Piotr Kawałek powiadomił mnie, że wykonał całość zlecenia, żądając kwoty wyższej niż początkowo ustalona. Jak się okazało wymienił jedynie łańcuch główny wraz z zębatkami, pozostałych elementów nie. Ponadto uszkodził stacyjkę i gaźnik.
Dotarłem do innego klienta bardzo nie zadowolonego z usług tego zakładu.
Proszę o kontakt osoby, które również zostały oszukane przez Piotra Kawałek lub nie są zadowolone z jakości usług firmy OldtimerbazaR.
Artur 698618176
cietrzew36
Obserwowany

Re: Motocykle zabytkowe - oszust mechanik OldtimerbazaR Wrocław

28 Lip 2019, 19:50

Na twoim miejscu byłbym ostrożny w formułowaniu na forum publicznym takich zarzutów czyniąc personalne z imienia nazwiska również zarzuty kryminalne.Właściwym miejscem do rozstrzygania sporów lub czynów przestępnych są-Sąd Cywilny lub Prokuratura.
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: Benzin-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997

Re: Motocykle zabytkowe - oszust mechanik OldtimerbazaR Wrocław

01 Sie 2019, 10:50

W sprawie "remontu" motocykla BSA C12 w pracowni OldtimerbazaR złożono stosowne zawiadomienie w Prokuraturze Wrocławskiej. Osoby zainteresowane szczegółami tej sprawy odsyłam do tamtejszej instytucji lub proszę o kontakt ze mną.
Artur Zborowski 698618176
cietrzew36
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus GX Overland - największe terenowe wyzwania i nocowanie w głuszy Lexus GX Overland - największe terenowe wyzwania i nocowanie w głuszy
    Czy luksusowy SUV może być jednocześnie prawdziwą, terenową wyprawówką? Przy pomocy zmodyfikowanego modelu GX kanadyjski oddział Lexusa pokazuje, że jak najbardziej. Pokazowy GX Overland jest gotowy nawet na największe ...
    Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna
    Mazda przełamuje konwencje, również w zakresie stylizacji samochodów. Aby podkreślić dbałość o funkcjonalne piękno, której dowodem jest nagradzany motyw projektowy nowej generacji samochodów "KODO: ...

•