Mustang ,Corvetta czy coś innego??? Za co się zabrać?

30 Kwi 2007, 21:29

Witam. Czy znacie jakieś samochody podobne bryłą do Mustanga GT 500, do Corvetty z lat 80. Zamierzam zakupić samochód do renowacji, ale nie wiem jaki. A może poznajecie samochodzik na tym zdjęciu (kawałek tego czerwonego na prawo od corvetty)
http://www.mojeauto.net/2003/04/03/samo ... -corvette/

Corvette do renowacji na allegro można kupić za ok 10tys, o mustangu mogę tylko pomażyć. Więc jakie marki byście proponowali. Zależy mi na tym wyglądzie no i na tym aby po zrobieniu i włożeniu setek godzin i masy serca nie był to zwykły samochód, ale coś bardziej wyszukanego i nietuzinkowego, jak np corvetta, czy mustang - sami przyznacie, że są to samochody klasyki. Jestem w stanie sprowadzić samochód z USA tylko nie wiem co, no i oczywiście za przyzwoita kasę, bo kolekcjonerem nie jestem, tak poprostu, chce spełnic moje mażenie i wyjechać ożywionym przeze mnie samochodem.

Może znacie jakieś strony z fotosami tego typu samochodów (czyli nie żadne cadilaki itp tylko coś jak na foto:)

pozdrawiam i z góry dziękuję z całego serca za pomoc
KONIUU
Nowicjusz
 
Posty: 3

01 Maj 2007, 07:37

tu jest stronka firmy mopar...nie wiem Czy Cie zaciekwai ponieważ oni zajmują się tuningiem muscle car

to czerwone na foto to corvetta

co myślę o takich samochodach? marzenie nie jednego,poezja dla uszu ,raj dla oka i duma właściciela.Realizuj swoje palny...Corvete znają ludzie mustanga też ale co innego jak byś wyjechał na drogę Dodge charger lub hemi cuda... no i ten silnik 5.7 HEMI

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



a oto

HEMI CUDA

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]





i warto pamiętań o challengerze...

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



GT500 to już sztuka dla sztuki...niemwiem czy jeszce znajdziesz GT500 o tyle z GT390 to już w ogóle

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



ja osobiśćie jak bym miał kase to bym szukał challengera

tu możesz sie troche dowiedziedź....
http://www.musclecar.topworld.org/
ZZZ-zakuć ,zaturbić, zapi***alać
misiekemeryt160
Początkujący
 
Posty: 162
Miejscowość: DZIAŁDOWO

01 Maj 2007, 09:33

To jest to!!!

Wielki dzięki Misiek! To jest właśnie body samochodu jakie mnie interesuje, o takim samochodzie marzyłem od zawsze:) A powiedz mi ta czerwona corvetta to też C3, czy to już jest inna. Teraz muzę poprzeglądać ebay i strony komisów w USA bo dałeś mi niezłego klina bo każdy ma to coś i już nie wiem co najlepsze:) Dlatego zachęcam do rozmowy w tym temacie, bo uważam że takie samochody są piękne i warto ich tu trochę pokazać i wymienić się swoimi typami
Pozdrawiam
KONIUU
Nowicjusz
 
Posty: 3

01 Maj 2007, 18:54

zgadza się to jest pięękno...siła ameryki...te samochody można było nazwac pięknymi teraz juz nie ma ładnych samochodów...panda,c5...co to ma być...lata 70 to było to :!:

który Ci się najbardziej spodobał?

ta czerwona na 70% to jest C3 jak sie nie myle to coupe a obok cabrio.

aha i jeszce coś :D

pontiac GTO tez ma voś w sobie :wink:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



zas jego brat trans AM nie odstaje :D

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



skoro lubisz amerykańskei konie to mam dla Ciebie filmik który Cię zmotywuje do poszukiwac takowego myuscle car
pobierz i oglądaj co potrafi statek z 69 roku.... 8) :

http://www.speedyshare.com/941509746.html

patrz i porządaj :D :D :D
ZZZ-zakuć ,zaturbić, zapi***alać
misiekemeryt160
Początkujący
 
Posty: 162
Miejscowość: DZIAŁDOWO

01 Maj 2007, 20:43

Dzisiaj posiedziałem troche na amerykańskim ebayu, to wiele samochodów z tych co mi podałeś można kupić (ceny wiadomo:) - ale są też do renowacji i za 3 tys. dolarów). Tylko jeszcze te opłaty:( No ale warto.

[link do eBay wygasł]

niesamowita strona, przegląd chyba wszystkich muscle car i do tego ceny:)

jakbym miał aż tyle kasy to bym kupił to:
[link do eBay wygasł]

no ale ten też by wystarczył:
[link do eBay wygasł]

a co myślisz o tym:
[link do eBay wygasł]

wygląd bazowy jak dla mnie super, a efekt końcowy może być powalający!
A tak szczerze to już sam nie wiem, najchętniej to bym odrazu przewiózł z cztery kontenery:) śmieję się, ale jeszcze bardziej się wkręciłem i jako że mam jeszcze około rok czasu (jeszcze troche kasy brakuje) coś w końcu wybiore:)
A jestem ciekawy Twoich (Waszych) wyborów na tym ebayu

Pozdrawiam i dziękas za odzew
(nie umiem wkleić zdjęć)
KONIUU
Nowicjusz
 
Posty: 3

01 Maj 2007, 20:58

nie no baza estra,jezeli myślisz sam przy nim pracować.

ten GT500 pierwszy to powala swym wyglądem...
drugi mniej ale też jest boss.

poszukaj może camaro:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



zdjęćia wklejasz tak:

1.wchodzisz na stronke

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


2 ładujesz fote
3 kopiujesz link:

HOT LINK FOR FORUMS

4 wklejasz ten link w post


obejrzyj ten filmik
http://www.speedyshare.com/941509746.html
ZZZ-zakuć ,zaturbić, zapi***alać
misiekemeryt160
Początkujący
 
Posty: 162
Miejscowość: DZIAŁDOWO
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...