Musze !!!!kupic nowy samochód prosze o pomoc!!!!!

06 Lis 2008, 09:52

witam!!Do 20listopada musze kupic nowy samochod.Mam na oku nowe grande-punto rok budowy 2007 1,3 multijat 75km,aktive prawie golas biały!!! cena 34000zł!!!!!????,astraII 1,4 twinport benzyna klima półautomatyczna metalik centralny zamek,lub reno thalia ollikluzive full opcja silnik 1.5 crdi cena 380tys[troche sie boje thali bo ponoc padaja pompowtryski,bylajeszcze opcja i30 ale teraz ponizej 44tys nie dostepny.Chcialbym kupić cos 40 tyś zl ekonomia[cena paliwa,exploatacja] bardzo mile widziwna.Pozdrawiam i prosze o rozsądne podpowiedzi!!
jack005
Nowicjusz
 
Posty: 1

06 Lis 2008, 17:21

Sam mam taką Astrę II 1.4 (90 KM), naturalnie sporo starszą ;)
Autko raczej twarde, ale i pewne w prowadzeniu, mój egzemplarz bezawaryjny. Dolewam paliwo, robię przeglądy i tyle. Przyznaję, że stylistycznie starawe, ale dobra cena za dobrą jakość i przestrzeń.

Spalanie, w mieście 7-8 litrów, w trasie można zejść poniżej 6 litrów, ale ja nie schodzę, bo mam inny styl pokonywania tras ;)
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

09 Lis 2008, 19:52

Ople , fiaty to nie auta tylko wynalazki , kup sobie coś z volkswagena albo audi
Patryk1991
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 21
Miejscowość: Makowiska

09 Lis 2008, 20:38

Patryk1991 napisał(a):Ople , fiaty to nie auta tylko wynalazki , kup sobie coś z volkswagena albo audi


Czytałeś tego posta w ogóle? Kolega szuka NOWEGO auta do 40 tyś. Jak masz gdzieś nowe Audi za tą kasę,to bierz od razu dwa
v40
Początkujący
 
Posty: 163

09 Lis 2008, 21:19

v40 napisał(a):
Patryk1991 napisał(a):Ople , fiaty to nie auta tylko wynalazki , kup sobie coś z volkswagena albo audi


Czytałeś tego posta w ogóle? Kolega szuka NOWEGO auta do 40 tyś. Jak masz gdzieś nowe Audi za tą kasę,to bierz od razu dwa


i dla mnie jedno! najlepiej a4 :)
isso
Nowicjusz
 
Posty: 11

10 Lis 2008, 16:06

Witam!
Musisz kupic auto w grnicach 30 tys zł więc ci polecam kupić Audi lub volkswagena lub Opla w roku od 2002 tylko niekupuj Alfy Romeo ani żadnych takich wynalazków bo one mogom spaść nawet o 7 tys zł w szybkim czasie i uważaj na duże silniki bo opłaty mogom cie wyjsć 4 tys żł lub 6 tys zł pozdrawiam 8)
biały
biały
Nowicjusz
 
Posty: 24
Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...