Nagrody Fleet Leader na Fleet Market 2012

Nagrody Fleet Leader na Fleet Market 2012

30 Lis 2012, 23:30

27 listopada br. niemal cała branża flotowa spotkała się w Warszawskim Centrum EXPO XXI, na jedynym tego typu wydarzeniu w Europie Środkowo – Wschodniej – IV Ogólnopolskich Targach Branży Flotowej – FLEET MARKET 2012. Integralną częścią targów było niewątpliwie wręczenie jedenastu nagród FLEET LEADER 2012 - przyznanych przez miesięcznik FLEET.

Czwarta edycja targów, zgromadziła około 3000 osób, powiązanych z branżą flotową i motoryzacyjną. Fleet managerowie, kierownicy transportu, dyrektorzy administracyjni, prezesi, właściciele firm, mogli zapoznać się z ofertą 200 wystawców zgromadzonych w największej hali Centrum EXPO XXI o powierzchni ponad 5 tys. m², wśród których były koncerny motoryzacyjne, paliwowe, firmy serwisowe, ubezpieczeniowe, finansujące i dostawcy oprogramowania do zarządzania flotami.

Image

Podczas targów odbyły się także dwie bardzo arcyciekawe debaty. Pierwsza debata – zorganizowana przez magazyn "Fleet", którą poprowadził prezes Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR – Pan Wojciech Drzewiecki, a temat wiodący dotyczył: "Optymalnego samochodu flotowego w polskich warunkach prawnych i ekonomicznych. Jaki jest i jak będzie się zmieniał w najbliższych latach". Druga debata organizowana pod egidą "Dziennika Gazety Prawnej" skupiła się na problematyce podatkowej w kontekście tematu: "Fiskus w firmowym aucie, czyli czy da się zmienić system podatkowy tak, aby skorzystały na tym i firmy, i państwowy budżet?" Debatę poprowadzi redaktor Dziennika Gazety Prawnej Łukasz Bąk.

Równolegle na sali wystawienniczej odbywały się pokazy i premiery motoryzacyjne. Ponad sto modeli zebranych w jednym miejscu naprawdę robiło wrażenie. Były samochody, które we flotach są już dobrze znane, ale nie zabrakło także premier ogólnopolskich. Opel Adam, nowy Golf, Skoda Rapid, Toyota Auris Kombi, nowe Renault Clio, Dacia Dokker i Sandero, czy Citroën C-Elyssée i Peugeot 301. Do tego Subaru BRZ, Mercedes Citan, Ford Fiesta i B-Max. Najnowsze modele Kia, Hyundai, BMW, Audi, Chevrolet.

Uwieńczeniem targów była uroczystość wręczenia nagród FLEET LEADER, które redakcja magazynu Fleet rokrocznie przyznaje na targach Fleet Market. Trafiają one w ręce tych firm, ludzi, stowarzyszeń, które w danym roku za wyjątkowe osiągnięcia. Tym razem nie zostały przyznane wyróżnienia bezpośrednio za najwyższą sprzedaż samochodów czy najwyższe miejsce w rankingach. Nagrody zostały przyznane liderom innowacyjności.

Lista wyróżnionych osób i firm z tytułem Fleet Leader 2012
Fleet Leader 2012 dla firmy Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. za udaną i wyjątkową na polskim rynku konsolidację marek Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Audi, Porsche i Seat.

Fleet Leader 2012 dla firmy Carefleet S.A. za zdobycie 6% udziału w rynku wynajmu, wg danych Keralla Research, i najdynamiczniejszy rozwój usług CFM, głównie w sektorze małych i średnich firm.

Fleet Leader 2012 dla firmy Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o. za odważne i skuteczne wprowadzenie do sprzedaży modelu Yaris Hybrid, czyli pierwszej konkurencyjnej cenowo hybrydy, która już jest obecna we flotach.

Fleet Leader 2012 dla firmy Volkswagen Bank Polska S.A. za zdecydowany i bardzo dynamiczny rozwój w swoim portfolio usług związanych z wynajmem i leasingiem pojazdów z grupy VAG.

Fleet Leader 2012 dla firmy Renault Polska Sp. z o.o. za wprowadzenie do sprzedaży samochodów elektrycznych Fluence Z.E., Kangoo Z.E.,
w niesprzyjającym środowisku fiskalnym.

Fleet Leader 2012 dla firmy EurotaxGlass's Polska Sp. z o.o. za wdrożenie aplikacji CarCostExpert, pierwszego tego typu narzędzia do liczenia Total Cost of Ownership.

Fleet Leader 2012 dla firmy Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z marką Skoda za Skoda AutoLab, pierwszy tak zaawansowany projekt, dzięki któremu temat bezpieczeństwa przez zabawę i edukację jest przybliżony szerokiej rzeszy odbiorców.

POLECAMY Nagroda Fleet Leader 2012 dla SKODY

Fleet Leader 2012 dla firmy Volvo Auto Polska Sp. z o.o. za wprowadzenie do sprzedaży pierwszego seryjnego samochodu z poduszką powietrzną dla pieszych i jednocześnie, wg testów EuroNCAP, najbezpieczniejszego samochodu w historii testów.

Fleet Leader 2012 dla Michała Miszewskiego za wykraczające poza zakres obowiązków jurora zaangażowanie się w projekt DTF oraz wkład merytoryczny i chęć dzielenia się ponadprzeciętną wiedzą z rynkiem flotowym.

Fleet Leader 2012 dla Polskiego Stowarzyszenia Motorowego Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy za nieustający lobbing na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, ujednolicenie standardów szkolenia kierowców i dbanie o najwyższą jakość nowoczesnych autodromów.

Fleet Leader 2012 dla firmy PasCom sp. z o.o. oraz firmy TRONIK sp.j. za integrację systemu PasCom FLOTA II z GPS ATRAX TRONIK i skutkujące dużymi oszczędnościami praktyczne wdrożenie w firmach spółki BZK Group.

źródło: FLEET
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja
  Ostatnia runda tegorocznego NIGHT POWER Grand Prix zakończona. W Płocku zmierzyło się około 70 zawodników. W całym cyklu na starcie stanęło ponad 200 zawodników. Już wiemy kto jest najlepszy. Zwycięzcą całego ...
  Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND 2013 / relacja Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND 2013 / relacja
  Targi Pojazdów 4x4 w Warszawie to prawdziwa uczta dla fanów aut z napędem 4x4 i miłośników jazdy w terenie. W hali wystawowej MT Centrum, przy ul. Marsa 56C odbyła się wystawa ponad 120 aut terenowych ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
   Monster Truck Rock Star, 11
   Autosacrum 2009
   Subaru Impreza STI