Naprawa Blacharska VW Transporter T6 z 2018 r (koszt 60 tys zł)

Naprawa Blacharska VW Transporter T6 z 2018 r (koszt 60 tys zł)

15 Lip 2019, 17:35

Witam nie dawno zakończyłem naprawę blacharską Transportera

Z racji ze nie ma zdyt duzo filmików dotyczącej napraw blacharskich według technologi ASO postanowiłem dac w tym temacie cos od sb, mam 25 i 5 lat doświadczenia w zawodzie a to jedna z moich najpoważniejszych napraw, Zapraszam do obejrzenia i oceny mojej pracy,
Bd wdzięczny za pomoc w rozpowszechnieniu mojego kanału poprzez subskrubcje i komentarze , Pozdrawiam
BlacharzASO94
Obserwowany

Re: Naprawa Blacharska VW Transporter T6 z 2018 r (koszt 60 tys zł)

15 Lip 2019, 20:55

Robota wykonana na poziomie, takich blacharzy nam trzeba, ja jako lakiernik niestety muszę pracować z partaczami i bardzo nad tym ubolewam. Jak Ci idzie robota na kleju? Mam zastrzeżenia co do lutospawania, spaw jest wtedy miękki, ja używam tylko w miejscach gdzie nie ma opcji zabezpieczenie takiego spawu od wewnętrznej strony. Szkoda że nie pokazałeś jak wygląda guma uszczelniająca między pasem tylnym a podłogą.
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Naprawa Blacharska VW Transporter T6 z 2018 r (koszt 60 tys zł)

16 Lip 2019, 20:44

Uzywamy do takich rzeczy teroson 5055 i naprawde sie sprawdza ( robilismy testy sprawdzające wytrzymałosc) jesli chodzi o spaw to dobrze połozony jest bez zarzutu, pełny przetop po drugiej stronie i nie ma opcji ze cos pusci albo bd pracowac, ale to samo słyszałem od lakierników ktorzy mieli podobne doświadczenie z partaczami typu "reszta szpachla" xd
BlacharzASO94
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA
    Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słyną z nieco innych upodobań motoryzacyjnych niż Europejczycy. Ale po obu stronach Atlantyku moda na wyżej zawieszone, pojemne i wygodne auta trwa w najlepsze, chociaż za oceanem popularnością ...
    Opel Mokka SUV-a na miarę potrzeb europejskich kierowców Opel Mokka SUV-a na miarę potrzeb europejskich kierowców
    Inżynierowie Opla zakończyli właśnie ostatni etap jazd testowych nowego modelu SUV-a Mokka. Testy przeprowadzono w Niemczech przed rozpoczęciem sprzedaży nowego modelu, która jest planowana na koniec tego roku. Podczas ...

•