Nawigacja samochodowa 500-800 zł

Nawigacja samochodowa 500-800 zł

24 Lis 2018, 12:18

Witam, chciałbym zapytać o radę co można kupić najlepszego w przedziale cenowym 500-800 zł.

Wymogi:
- Dożywotnia aktualizacja map
- Wykorzystywana w kraju oraz po całej Europie (dość często)
- Najlepiej TomTom (chyba, że są dzisiaj lepsze marki)
Trejk
Obserwowany

Re: Nawigacja samochodowa 500-800 zł

25 Lis 2018, 11:47

W dzisiejszych czasach każdy korzysta z google maps w tel czy tablecie i masz wszystko na bierząco, korki, blokady itd. nawigacje odchodzą już do lamusa
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

Re: Nawigacja samochodowa 500-800 zł

31 Gru 2018, 13:10

No własnie o tym samym chciałem napisać natomiast wiadomo że nawigacja w postaci fizycznej nie aplikacji zawsze ma kilka dodatkowych opcji no i jednak często bywa troche"inteligentniejsza' moim zdaniem. Jeżeli kiedyś w przyszłosci potrzebowałbyś informacji na temat nawigacji do floty to smiało mogę kilka słów powiedzieć o Transmobil , ale to juz pisałem w innym wątku na ten temat,
mistrzkiero
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyprzedzanie na wagę życia - jeden z najtrudniejszych manewrów Wyprzedzanie na wagę życia - jeden z najtrudniejszych manewrów
    Nieprawidłowe wyprzedzanie co roku jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Ten manewr jest dla kierowców jednym najbardziej ryzykownych i zarazem najtrudniejszych. Wymaga od nich błyskawicznej oceny ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•