Nie polecam autokomisu Pawel Car z Ostrzeszowa

05 Sty 2016, 15:22

Skoro nic nie wyszło to powinno być ok - kwestia tego, jak będzie wyglądała eksploatacja z Waszej strony. 30 km to dużo i mało, wszystko wyjdzie tak naprawdę podczas samej eksploatacji auta. Ale akurat fakt, że samochód z biegiem czasu może wymagać napraw jest czymś całkowicie normalnym.
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

02 Lut 2016, 19:02

Kusi mnie C4 z ich komisu, niecałe 18k, samochód z 2008 roku. Co Wy na to?
Tzn. ja byłem już obejrzeć auto, z kolegą mechanikiem. I kurde... niczego nie znalazłem.
I teraz pytanie - czy to dobrze? Może i pytanie głupie, ale auto ma swoje lata i nie ma widocznych wad.
Dziwne.
regin
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2000
Auto: Citroen

04 Lut 2016, 15:14

Nie każde auto musi być ściorane. Jeden robi 500 km dziennie, a inny 500 km rocznie. Jeden dba o auto tak, a drugi inaczej. Jeśli specjalista twierdzi, że z samochodem wszystko jest w porządku, to skąd się biorą Twoje wątpliwości, he? Nie kombinuj na siłę.
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

09 Lut 2016, 18:46

W tygodniu jadę do nich ponownie, tym razem już z pieniędzmi. Kasa zgromadzona, przelałem nawet drobną kwotę żeby samochód zarezerwować. Ogólnie gość z PawełCar bardzo przystępny, sam szuka sposobów na rozwiązanie problemów. Proponował nawet rezerwację bez wpłaty, ale ja chcę mieć pewność.
regin
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2000
Auto: Citroen

10 Lut 2016, 15:22

Wielu nie chce rezerwować samochodu. Jak przyjedziesz i będzie to jest Twój. Oni też ryzykują, bo możesz się rozmyślić, a on mógł mieć wcześniej zdecydowanego klienta. Wiem, że takie problemy są raczej rzadkie, ale są realne.
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

12 Lut 2016, 20:22

Wiem, już miałem kiedyś taką sytuację - nie dziwię się im. W poniedziałek jadę po samochód, już na pewno będzie mój.
Nie chcę kombinować, oglądać kolejne, bo tylko sobie w głowie namieszam. A po co to mi?
Auto znalazłem.
regin
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2000
Auto: Citroen
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje gazowe III generacji
    Najmniej popularny typ instalacji LPG, będący niejako pośrednim pomiędzy II a IV generacją. Trudno obecnie spotkać nowe takie zestawy, gdyż rynek zdominowały systemy sekwencyjne. W instalacji gazowej III generacji wyeliminowano ...

15 Lut 2016, 14:38

Ludzie w komisach są różni, ale generalnie jeśli dobrze pogadasz to powiedzą wszystko o czym wiedzą, bo mając 200 aut na parkingu to nawet ten gościu, który tam pracuje nie ma do końca pojęcia, co dolega konkretnym samochodom, prawda?
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

27 Mar 2017, 18:06

Mija rok od zakupu. Wymieniłem rozrząd, olej, musiałem zrobić klocki hamulcowe. Niedawno robiłem przegląd - wszystko idealnie. Zresztą - po zakupie też nie zostałem olany. Brakowało mi jednego dokumentu - dosłali kurierem w 24h po zakupie. Tak więc moje doświadczenie z komisem w przypadku tego auta jest zdecydowanie pozytywne.
regin
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2000
Auto: Citroen

28 Mar 2017, 15:26

I zawsze to tłumaczę ludziom. To jaki samochód kupisz zależy od tego jak go sprawdzisz. W komisie pojawiają się różne samochody, a prawda jest taka, że nawet sam właściciel tego komisu nie zdaje sobie sprawy ze wszystkich wad, bo niby jak? Ktoś z was potrafi przewidzieć, że auto padnie za miesiąc? Ja nie. Ale faktycznie zdarzają się i goście, którzy próbują coś wcisnąć.
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

28 Mar 2017, 20:42

z tym się zgodzę, im lepiej sprawdzimy tym więcej wiemy. szkoda że wiele osób tego nie bierze pod uwagę tylko później gada głupoty. raz spotkałem się z na prawdę uczciwym handlarzem. na dzień dobry mi powiedział co jest nie tak w aucie które oglądałem. oczywiście podkreślił że o tym wie bo sprawdził, możliwe że to nie wszystko ale o tym wie. przyznaję że byłem wtedy w szoku :D
Edan
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 01 09 2014
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: Honda Civic VI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

29 Mar 2017, 15:49

Mnie bawi narzekanie, a tym bardziej gadanie o ukrytych wadach ;-) Jeździmy danym autem od lat, a i tak nie wiemy co walnie za kilka dni, bo niby skąd? Samochód się sprawdza. To już nie te czasy, że kupujesz na ślepo. Są internetowe rejestry, są sprzęty weryfikujące, macie diagnostów. Myślcie.
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

30 Mar 2017, 17:56

Ludzie zwalają winę na komisy. Kupici używane auto, które się psuje i mają pretensje. Pytanie co mają zrobić ludzie, którzy kupili samochód z salonu i tak mają problemy ;-) Gorzej tylko że po takich akcjach to właśnie komisy dostają po d... ;-)
regin
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2000
Auto: Citroen

31 Mar 2017, 15:43

To akurat dotyczy każdej branży bez wyjątków. Zresztą... firma zrobi coś dobrze 99 razy, raz coś sp... a logiczne, że odezwie sie w sieci ten gość, który jest niezadowolony. Reszta będzie milczała. Miałem z tym do czynienia w zupełnie innej branży.
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

16 Maj 2017, 15:17

To jak już się zraziłeś, ja mogę rozświetlić Twoją wypowiedź.
Ja jak potrzebuje sprzedać czy też coś nowego ogarnąć, zawsze odwiedzam Skup samochodów.
barmiz1
Nowicjusz
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 05 04 1981
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Focus
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

05 Cze 2017, 15:41

To jest temat o komisie PawełCar z Ostrzeszowa - jeśli masz coś do powiedzenia na jego temat, to pisz. A poza tym - modzi, gdzie jesteście?
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa