Nie zamyka się wlew paliwa W203

Nie zamyka się wlew paliwa W203

08 Kwi 2019, 22:05

Witam mam problem mianowicie odkąd zakupiłem auto nie działa mi blokada wlewu paliwa. Sama blokada jest sprawna (sprawdziłem za pomocą jakiegoś starego zasilacza i normalnie się wysuwał i chował). Sprawdziłem multimetrem czy do wtyczki od blokady dochodzi prąd i okazało się że nie dochodzi, wymieniłem przekaźniki i dalej nie działała blokada, wiec sprawdziłem znowu czy dochodzi prąd i okazało się ze dochodzi ok 0.08V prądu do wtyczki. Ktoś ma jakieś pomysły?
Nikolxgo
Obserwowany

Re: Nie zamyka się wlew paliwa W203

08 Kwi 2019, 22:49

Prawdopodobnie winne będą gdzieś kable lub sam przycisk. Sprawdź jeszcze czy do przycisku od klapki dochodzi prąd i po wciśnięciu jest przekazywany dalej.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

09 Kwi 2019, 06:50

Witam. Kolego nie sprawdza się prądu miernikiem tylko lepiej żarówką no a bezpieczniki sprawdzone?
Autobil
Obserwowany

09 Kwi 2019, 09:14

Autobil napisał(a):Kolego nie sprawdza się prądu miernikiem tylko lepiej żarówką
heh a to niby dlaczego?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D

09 Kwi 2019, 10:57

Rzecz w tym że nie ma żadnego przycisku wlew jest otwierany za pomocą pilota wraz z zamkiem centralnym, gdy otwieram/zamykam samochód pilotem, wlew powinien się otwierać/zamykać, ale nic się nie dzieje. A kabel idący od blokady do przekaźników jest cały i nie ma żadnych uszkodzeń.
Nikolxgo
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy Lexus LC 500 Convertible sprzedany za 2 miliony dolarów Pierwszy Lexus LC 500 Convertible sprzedany za 2 miliony dolarów
    Pierwszy egzemplarz nowego kabrioletu Lexusa trafił 17 stycznia na licytację amerykańskiego domu aukcyjnego Barrett-Jackson. Cena samochodu wyniosła zawrotne 2 miliony dolarów, a więc w zaokrągleniu 7,7 miliona złotych. ...
    Ryzykowne przekraczanie granic Ryzykowne przekraczanie granic
    Kodeks drogowy mówi jednoznacznie o obowiązku jazdy wyznaczonym torem. Kierowcy jednak notorycznie łamią ten przepis i niebezpiecznie ścinają zakręty, wjeżdżając tym samym na sąsiedni pas ruchu. Zapominają, że im ostrzejszy ...

•