Nie zamyka się wlew paliwa W203

08 Kwi 2019, 21:05

Witam mam problem mianowicie odkąd zakupiłem auto nie działa mi blokada wlewu paliwa. Sama blokada jest sprawna (sprawdziłem za pomocą jakiegoś starego zasilacza i normalnie się wysuwał i chował). Sprawdziłem multimetrem czy do wtyczki od blokady dochodzi prąd i okazało się że nie dochodzi, wymieniłem przekaźniki i dalej nie działała blokada, wiec sprawdziłem znowu czy dochodzi prąd i okazało się ze dochodzi ok 0.08V prądu do wtyczki. Ktoś ma jakieś pomysły?
Nikolxgo
Nowicjusz
 
Posty: 2

08 Kwi 2019, 21:49

Prawdopodobnie winne będą gdzieś kable lub sam przycisk. Sprawdź jeszcze czy do przycisku od klapki dochodzi prąd i po wciśnięciu jest przekazywany dalej.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

09 Kwi 2019, 05:50

Witam. Kolego nie sprawdza się prądu miernikiem tylko lepiej żarówką no a bezpieczniki sprawdzone?
Autobil
Obserwowany
 
Posty: 2

09 Kwi 2019, 08:14

Autobil napisał(a):Kolego nie sprawdza się prądu miernikiem tylko lepiej żarówką
heh a to niby dlaczego?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16191
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

09 Kwi 2019, 09:57

Rzecz w tym że nie ma żadnego przycisku wlew jest otwierany za pomocą pilota wraz z zamkiem centralnym, gdy otwieram/zamykam samochód pilotem, wlew powinien się otwierać/zamykać, ale nic się nie dzieje. A kabel idący od blokady do przekaźników jest cały i nie ma żadnych uszkodzeń.
Nikolxgo
Nowicjusz
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS
    Firma Volvo Car Group zakończyła obszerne testy drogowe systemu odzyskiwania energii kinetycznej – KERS. Rdzeniem tego rozwiązania jest koło zamachowe z włókna węglowego. KERS jest lekki, wydajny, obniża spalanie, ...