Niedrogie uniwersalne auto

Re: niedrogie uniwersalne auto

01 Gru 2012, 20:23

zaloguje się jak zrobie jakieś zdjęcia i zamaskuje rysy :)

Mam jeszcze 2 pytanka - po pierwsze nie wchodzi 5 - tak jakby skrzynia była lekko przesunięta w prawą stronę i na 5 już nie ma miejsca aby taki ruch wykonać drążkiem. (2 razy ją wrzuciłem i teraz nie mogę.)

i jest jeszcze jeden mały problem z tym bendiksem, ponieważ znam się trochę i objawy są takie, że auto bardzo przygasa i jakby sprzęgiełko odrzuciło bendiks i obruci się silnik 1 raz albo wogóle i słychać bzzzz z pod maski. Pytanie czy nie jest za słaby akumulator, aby pociągnąć rozrusznik i dla tego się rozłącza?
2 jeżeli to jednak bendiks, to szukać rozrusznika czy sprzęgiełka, bo nie mam na razie pojęcia jak to dokładnie wygląda :)
gleborq
Początkujący

Auto: szukam :)

01 Gru 2012, 20:55

Nigdzie nie poradzą Ci lepiej, niż na fanowskich stronach danego modelu, dlatego radzę zapytać się o te usterki na forum które podesłał Ci ArsenalFun. :)
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Prawo jazdy od: 09 06 2013
Auto: brak

01 Gru 2012, 21:05

U mnei są problemy z wrzuceniem piątki, ale to dlatego że uszczelniacz się poci.
Bendiks to możesz kupić np. tutaj rservice.info ja kupowałem sam bendiks. Kupujesz go, wyciągasz rozrusznik, wymieniasz bendixy i gotowe ;)
ArsenalFun
Początkujący

Auto: Mazda Premacy
Silnik: 2.0 DiTD
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie
    Na salonie NAIAS 2013 w Detroit BMW M przedstawi premierowy trzeci wariant nadwoziowy BMW M6, wysokiej klasy samochodu sportowego. Nowy BMW M6 Gran Coupe łączy charakterystyczne dla aut spod znaku M osiągi z wyjątkowymi walorami ...
    Audi Audi "królem wyścigów długodystansowych"
    Audi zorganizowało spotkanie pięciu zespołów mających na swoim koncie zwycięstwa w wyścigach na długich dystansach. Po raz pierwszy, podczas sesji fotograficznej spotkały się zespoły, które w sezonie 2012, od ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      GTP Light