Nowe auto z Czech

Nowe auto z Czech

25 Sty 2010, 13:54

Witam,

Interesuje mnie glownie sprawa z Vat-em. Chce kupic jako osoba prywatna auto w Czechach, w salonie, nowe. Obliczylem, ze wszystkie oplaty (poza Vat-em) wyniosa okolo 2tys.

A jak wyglada sytuacja z VAt-em? Z tego co wyczytalem, to musze go zaplacic w Polsce. Ale czy w Czechach tez? Czy tam moge odliczyc go od ceny u dealera?

Dzieki za informacje!
michalmas
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Nowe auto z Czech

27 Sty 2010, 20:39

W Polsce na pewno płacisz VAT, spytaj dilera w Czechach czy możesz tam vat odzyskać. Ja tego niestety nie wiem ale jak się dowiesz to daj znać. Chętnie się dowiem.

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe
    Moc 221 kW (300 KM) i moment obrotowy 380 Nm, sprint od zera do 100 km/h w pięć sekund – nowe Audi S3 Sportback oferuje najlepsze osiągi w swojej klasie. Charakteryzuje się też wzorcową efektywnością: silnik 2.0 TFSI ...
    [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4 [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2006r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Grande Punto 1,4 16V - 95KM - Kia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005